В США просят лишить Россию чемпионата мира

В США просят лишить Россию чемпионата мира

433

В США просят лишить Россию чемпионата мира
Фото - gazeta.ru

В США собрались лишить Россию чемпионата мира по футболу 2018 года. 13 влиятельных сенаторов подписали открытое письмо к президенту ФИФА Йозефу Блаттеру, в котором «настоятельно рекомендовали» пересмотреть решение о проведении мирового футбольного форума в России.

«Из-за продолжающегося нарушения территориальной целостности Украины, мы с уважением просим Вас созвать внеочередной Конгресс ФИФА, который рассмотрит вопрос о лишении России права принимать Чемпионат мира по футболу в 2018 году», - говорится в документе.

Напомним, ранее президент ФИФА Йозеф Блаттер заявлял, что не собирается лишать Россию чемпионата мира, комментируя призывы различных политических деятелей бойкотировать турнир в России.

теги: ЧМ-2018
Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 7
 • Они хоть знают где Украина находится?

  0+ 0- 0
  +-
  SL001
 • Ответ на сообщение SL001 -

  Они хоть знают где Украина находится?

  Нет,они все тупые,я от Задротнова слышал! :)

  0+ 0- 0
  +-
  Novak
 • Не шутка?

  0+ 0- 0
  +-
  1$=15грн
 • То есть сб. США туда не едет.

  0+ 0- 0
  +-
  Upiter
 • Якийсь тут скорочений і занадто політкоректний варіант (

  “Заради завершення кризи в Україні та забезпечення успішного проведення Чемпіонату світу з футболу 2018-го року, ми рішуче закликаємо ФІФА відмовити режиму Путіна у проведенні Чемпіонату світу 2018-го року та готуватись до його проведення в іншій країні."

  Американські законодавці також висловили переконання, що

  "проведення Чемпіонату світу ФІФА у Росії незаслужено посилить престиж путінського режиму в час, коли його необхідно засуджувати, і надасть економічне полегшення Росії, у час коли міжнародна спільнота накладає на Росію економічні санкції".

  "Вже майже рік минув з часу, коли російські військові без опізнавальних знаків та підтримувані Росією сепаратисти почали розчленування України. З того часу, більше ніж 40 країн, всі з яких є членами ФІФА, запровадили санкції проти Росії, щоб наблизити вирішення конфлікту. Неприпустимо, щоб на фоні того, що половина країн-учасників Чемпіонату світу з футболу 2014-го року приєднались до міжнародних санкцій, щоб протидіяти агресії Росії, ФІФА навіть не розглядає можливості дати своїм членам нагоду проголосувати за перенесення змагань 2018-го року до країни, яка поважає спільні принципи ФІФА та міжнародного права",

  - йдеться у заяві.

  "Голос Америки"

  http://ukrainian.voanews.com/content/mccain-blatte...

  Власне лист:

  http://www.foreign.senate.gov/imo/media/doc/3-31-1...

  0+ 0- 0
  +-
  Фалько
 • Ответ на сообщение SL001 -

  Они хоть знают где Украина находится?

  Принаймні, вони знають, як сюди добратись, бо дехто вже прилітав і не по 1 разу. А хто не знає - спитає Бібізяна.

  0+ 0- 0
  +-
  Фалько
 • Клоуны. На дату посмотрите.))

  0+ 0- 0
  +-
  Алекс-666
 • Оставить комментарий на форуме Обновить