FootBoom ⚽ Турниры Зарубежные Лига Наций Роберто Моралес: "Голландці саме зараз найцікавіша зі збірних в світі і найсильніша в Європі"
^

Роберто Моралес: "Голландці саме зараз найцікавіша зі збірних в світі і найсильніша в Європі"

1528

Роберто Моралес: "Голландці саме зараз найцікавіша зі збірних в світі і найсильніша в Європі"
Фото - youtube.com

Відомий журналіст та коментатор Роберто Моралес поділився своїми враженнями від матчу Ліги Націй між збірними Голландії та Франції (2:0).

- Голландці саме зараз найцікавіша зі збірних в світі і найсильніша в Європі. Команда трохи нагадує банду, яку зібрав Ван Гал і вивіз на чемпіонат світу 2014. Так само їм бракує класних гравців, може, бракує ще більше. Але є молодість, ідеї і бажання.

Команда заздалегідь має кілька модифікацій протидії супернику. Не варіанти, а саме модифікації. Саме цим варто пояснити, що вона проти німців та французів вдома починала важко, але вигравали чисто. Ораньє, так би мовити, сприймає температуру суперника у прямому контакті і тоді вже остаточно обирає один з пунктів розробленого плану.

Причини успіху. Рональд Куман людина суперечлива, але й талановита як тренер і має авторитет та харизму. Його попередники були або надто старими, або надто плюшевими (Блінд-старший). Традиційно, схема гри не мінялася, тільки акценти і нюанси.

Окремо хочу відзначити дуже потужну ходу ПСВ та Аяксу, ці клуби виглядають надзвичайно цікавими саме зараз. Нинішній Аякс набагато змістовніший і розумніший за авантюрну зграю, що нещодавно діставалася фіналу Ліги Європи. ПСВ ж домінує в чемпіонаті і навіть в Лізі Чемпіонів грає добре. Добре як для своїх можливостей, адже його суперники Барселона, Інтер та Тоттенгем. Прекрасний тонус гравців цих двох клубів є великим плюсом для Кумана, адже за іншої ситуації просто хороші ідеї могли й не дати плодів.

Читайте также: Лига Наций. Голландия - Франция 2:0 (Видео)

Відкриттям для мене у цій команді став Раян Бабель. Таке враження, що по справжньому хорошого і вражаючого Бабеля я бачив років з 10-ть тому, може й більше, ще в Аяксі минулого десятиліття. Проте зараз це неймовірно злий, енергійний футболіст. Вмінь ж йому ніколи не бракувало.

Команда цієї осінні. Добре буде побачити продовження, - написав Роберто у Facebook.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения