Главная Зарубежные Лига Наций Роберто Моралес: "Голландці саме зараз найцікавіша зі збірних в світі і найсильніша в Європі"
^

Роберто Моралес: "Голландці саме зараз найцікавіша зі збірних в світі і найсильніша в Європі"

1043

Роберто Моралес: "Голландці саме зараз найцікавіша зі збірних в світі і найсильніша в Європі"
Фото - youtube.com

Відомий журналіст та коментатор Роберто Моралес поділився своїми враженнями від матчу Ліги Націй між збірними Голландії та Франції (2:0).

- Голландці саме зараз найцікавіша зі збірних в світі і найсильніша в Європі. Команда трохи нагадує банду, яку зібрав Ван Гал і вивіз на чемпіонат світу 2014. Так само їм бракує класних гравців, може, бракує ще більше. Але є молодість, ідеї і бажання.

Команда заздалегідь має кілька модифікацій протидії супернику. Не варіанти, а саме модифікації. Саме цим варто пояснити, що вона проти німців та французів вдома починала важко, але вигравали чисто. Ораньє, так би мовити, сприймає температуру суперника у прямому контакті і тоді вже остаточно обирає один з пунктів розробленого плану.

Причини успіху. Рональд Куман людина суперечлива, але й талановита як тренер і має авторитет та харизму. Його попередники були або надто старими, або надто плюшевими (Блінд-старший). Традиційно, схема гри не мінялася, тільки акценти і нюанси.

Окремо хочу відзначити дуже потужну ходу ПСВ та Аяксу, ці клуби виглядають надзвичайно цікавими саме зараз. Нинішній Аякс набагато змістовніший і розумніший за авантюрну зграю, що нещодавно діставалася фіналу Ліги Європи. ПСВ ж домінує в чемпіонаті і навіть в Лізі Чемпіонів грає добре. Добре як для своїх можливостей, адже його суперники Барселона, Інтер та Тоттенгем. Прекрасний тонус гравців цих двох клубів є великим плюсом для Кумана, адже за іншої ситуації просто хороші ідеї могли й не дати плодів.

Читайте также: Лига Наций. Голландия - Франция 2:0 (Видео)

Відкриттям для мене у цій команді став Раян Бабель. Таке враження, що по справжньому хорошого і вражаючого Бабеля я бачив років з 10-ть тому, може й більше, ще в Аяксі минулого десятиліття. Проте зараз це неймовірно злий, енергійний футболіст. Вмінь ж йому ніколи не бракувало.

Команда цієї осінні. Добре буде побачити продовження, - написав Роберто у Facebook.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
30 марта