Володимир Шаран: "Багато працюємо над стандартами"
^

Володимир Шаран: "Багато працюємо над стандартами"

1037

Володимир Шаран: "Багато працюємо над стандартами"
Официальный сайт "Александрии"

Після матчу "Вольфсбург" - "Олександрия" свій коментар каналу "Футбол 2" дав головний тренер олександрійців Володимир Шаран.

- Для новачка Ліги Європи ми показали непогану гру. Хлопці вийшли без мандражу, це було помітно. Але не можу сказати, що суперник нас повністю переграв. Так, дійсно, в них майстерність на високому рівні, нас десь надломили два перших м’ячі, але у другому таймі ми побачили, що спроможні грати краще.

Забивши гол, була надія, що можемо забити і другий. Але дуже швидко пропустили третій гол. Все одно я задоволений грою наших гравців, тому що дійсно показали непогану гру. Майстерність і досвід у суперника віщий.

Для суперника було неочікувано, що ми почали пресингувати на їх половині поля. Але до Трет’якова були претензії: він повинен був грати лівіше, зустрічати правого центрального захисника суперника. До пропущеного м’яча виглядали непогано.

Багато працюємо над стандартами. Гречишкін знав, куди йому подавати. Банада нарешті забив – кращій бомбардир команді у минулому сезоні.

Читайте также: Лига Европы. "Вольфсбург" - "Александрия" 3:1 (Видео)

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме