Анатолій Чанцев: "Еспаньол" точно не пробачить тих помилок, які не використав ЦСКА"
^

Анатолій Чанцев: "Еспаньол" точно не пробачить тих помилок, які не використав ЦСКА"

617

Анатолій Чанцев: "Еспаньол" точно не пробачить тих помилок, які не використав ЦСКА"
Фото - FootBoom.com

Представник експертної ради УПЛ Анатолій Чанцев ділиться офіційному сайту ліги враженнями про матчі українських команд у черговому раунді єврокубків.

"Динамо" — "Брюгге"

— Складно коментувати матч, який коштував тренеру однієї з команд робочого місця… Я був переконаний, що кияни пройдуть бельгійців. І старт зустрічі пішов так, як хотілося: швидкий гол, упевнена, якісна гра. Що потім сталося — не знаю. Особливо мене засмутили кінцівка першого тайму та численні обрізки наприкінці другого. Заднім числом легко говорити про "інші рішення", наприклад, кадрові. Результату це не скасує, а він не на нашу користь.

"Зоря" — ЦСКА

— Луганці — єдині, хто порадував рахунком посеред тижня. Я би сказав, що вони за класом десь рівні з болгарами, однак, на противагу їм, скористалися слабкими сторонами суперника. З другого боку, "Зорі" треба додавати, оскільки наступний суперник — "Еспаньоол" — точно не пробачить тих помилок, які не використав ЦСКА.

АЗ — "Маріуполь"

— Якщо стисло: програли з поганим рахунком. Іще напередодні фахівці схилялися до думки, що АЗ — фаворит. І це підтвердилося в матчах. Маріупольцям узагалі не щастить із суперниками в ЛЄ: минулого року "Бордо", тепер АЗ. По суті, головне, що в єврокубках набули азовці, — це досвід.

Читайте также: Рейтинг клубов УЕФА после первых матчей третьего квалификационного раунда

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме