Ігор Яворський: "Динамо" зможе перемогти "Челсі" завдяки сумі п’яти факторів"
^

Ігор Яворський: "Динамо" зможе перемогти "Челсі" завдяки сумі п’яти факторів"

646

Ігор Яворський: "Динамо" зможе перемогти "Челсі" завдяки сумі п’яти факторів"
Фото - УПЛ

Представник експертної ради УПЛ Ігор Яворський ділиться з прес-службою організації очікуваннями від матчу "Динамо" — "Челсі".

- Чого варто очікувати від зустрічі на НСК?

— Мінімальної перемоги киян. Більшої самовіддачі наших футболістів. Кращої гри в обороні.

- У Лондоні ми майже не переходили середину поля…

— Думаю, то специфіка тактики, заснованої на контратаках. На мою думку, в повторному матчі "Динамо" треба змінити саму структуру гри. Одна з причин — глядачі не дадуть киянам відсидітися в обороні. Так, можна вийти на поле з наміром досягти нічиєї. Проте чи прийдуть після такого люди на стадіон?

- У першому поєдинку Вербича замінив Буяльський…

— …Те, що це невдалий експеримент, підтвердили, по-перше, матч із "Арсеналом-Києвом", де на цьому місці грав Сідклей, по-друге, сам Хацкевич, який сказав, що саме бразилець вийде сьогодні в основі. Вважаю, цей фланговий футболіст — вдале придбання: він щоматчу старається, є активним.

- Наставник лондонців назвав "катастрофою" стан газону НСК…

— Це на руку динамівцям — в Україні наприкінці зими — на початку весни майже всі поля у стані, що бажає бути кращим. Тобто кияни так чи інакше адаптувалися до цього. В Англії газони поля ідеальні — я там був на багатьох стадіонах, знаю, що кажу.

Читайте также: Лига Европы: в ожидании матча "Динамо"

- Багато вітчизняних уболівальників сподіваються на резервний склад "Челсі"…

— Марні очікування. В тому плані, що навіть коли вийде не основний склад, нам легше не буде. Навпаки — резервісти ще більше старатимуться… Завдяки чому "Динамо" зможе перемогти? Завдяки сумі п’яти факторів: організація гри — самовіддача — реалізація моментів — підтримка стадіону — везіння.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме