Анатолій Чанцев: "Челсі" і "Динамо" - граючі колективи"
^

Анатолій Чанцев: "Челсі" і "Динамо" - граючі колективи"

535
Анатолій Чанцев: "Челсі" і "Динамо" - граючі колективи"
Фото - FootBoom.com

Представник експертної ради УПЛ Анатолій Чанцев в коментарі прес-службі організації поділився очікуваннями від матчу Ліги Європи "Челсі" - "Динамо" (7 марта, начало – 22:00).

- Як розвиватиметься поєдинок за участі єдиної української команди в єврокубках?

— Мабуть, треба виходити з того, що як "Челсі", так і "Динамо" — граючі колективи, котрі не закриваються. Отже, можемо очікувати насамперед цікавого, результативного матчу.

- Чи зіграє на руку киянам інформація про певну кризу лондонців?

— Чув такі розмові, але не знаю, наскільки вони правдиві, й загалом не думаю, що все це має якесь значення. "Челсі" втратив шанси на чемпіонство в Англії, програв фінал Кубка ліги, недавно вилетів із національного Кубка, тому виграш європейського турніру, цілком можливо, є головним завданням лондонців на сезон. Заради такої мети всі протиріччя відходять на другий план.

- Мауриціо Саррі практикує відкритий футбол — чи скористається тим "Динамо"?

— Чесно кажучи, я ніколи не розглядаю матчі під таким кутом зору. Треба готувати свою команду й поважати суперника. "Динамо" на ходу, мені сподобалися кияни в зустрічі із "Зорею", в повторній грі з "Олімпіакосом", однак треба пам’ятати — "Челсі" має в розпорядженні футболістів, які можуть "загнати" будь-якого суперника. Підбір гравців у Саррі — найвищого рівня, цьому складно протистояти.

Читайте также: Лига Европы: в ожидании матча "Динамо"

- Наші гратимуть без Франка Соля та Беньяміна Вербича. Ким їх замінити?

— Думаю, відповідь на це запитання Олександру Хацкевичу сьогодні вранці підказав лікар "Динамо", повідомивши, хто наскільки готовий… Я так розумію, в центрі нападу вийде Назарій Русин, а замість словенця… Складно передбачити: минулого року там можна було побачити Сідклея, проте після зими він сидить у запасі… Жаль, звичайно, що не буде Соля і Вербича. З ними, скажу так, було би значно легше.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме