Мирослав Ступар: Тейлор справедливо вилучив Степаненка, а його колега прогавив епізод з Буяльським
^

Мирослав Ступар: Тейлор справедливо вилучив Степаненка, а його колега прогавив епізод з Буяльським

2227

Мирослав Ступар: Тейлор справедливо вилучив Степаненка, а його колега прогавив епізод з Буяльським
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар спеціально для FootBoom - про вилучення Тараса Степаненка у поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи "Шахтар" - "Айнтрахт".

- Матчі українських клубів у Лізі Європи обслуговували англійські суддівські бригади. Розпочну з матчу "Олімпіакос" - "Динамо", коли у карному майданчику грецької команди упав Віталій Буяльський. Захисник грецького клубу поставив ногу, через яку, неначе через бар'єр, перечепився півзахисник "біло-синіх". Поусон не наважився призначити пенальті. Головний рефері чітко не бачив цього моменту, адже знаходився на певній відстані. Він пропустив цей епізод.

На відміну від свого колеги Тейлор діяв принципово і в рамках правил. На 6-й хвилині матчу "Шахтар" - "Айнтрахт" Степаненко грубо зіграв проти Ребіча. Арбітр був просто зобов'язаний показати жовту картку.

На 11-й хвилині Степаненко намагався здійснити підкат, але ми знаємо Тараса. Він не м'який, а навпаки жорсткий гравець. Часто діє достатньо грубо в силу своєї непідготовленості. В даному випадку Степаненко запізнився з підкатом і зіграв елементарно в ногу суперника, зробивши йому не тільки больові відчуття, а й міг нанести травму. За формальними ознаками - це жовта картка. Претензій до Тейлора, що він поступив не згідно правил, не може бути.

Можна, звичайно припустити, що на рішення арбітра міг вплинути людський фактор і він би не попередив Степаненка вдруге. Згадав би, наприклад, що у Тараса була жовта картка і обмежився б при цьому усним зауваженням... Таке рішення арбітра пройшло б і, можливо, кінцевий результат поєдинку був дещо іншим для "Шахтаря".

Читайте также: Лига Европы: в ожидании матчей "Динамо" и "Шахтера"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме