Главная Зарубежные Лига Европы Анатолій Чанцев - про виступи у єврокубках "Шахтаря", "Динамо" і "Ворскли"
^

Анатолій Чанцев - про виступи у єврокубках "Шахтаря", "Динамо" і "Ворскли"

1170

Анатолій Чанцев - про виступи у єврокубках "Шахтаря", "Динамо" і "Ворскли"
Фото - FootBoom.com

Представник експертної ради УПЛ Анатолій Чанцев коментує єврокубкові виступи наших клубів.

"Шахтар": Фонсека схильний до відкритого футболу

— Усі розуміли, що "Манчестер Сіті" — топ-команда світового рівня, якій складно протистояти. Видно, що їхній склад сформовано футболістами дуже високого класу, на що "Шахтареві" проблематично знайти контраргументи. Інший момент — схильність Фонсеки до відкритого футболу. Плюс до того, дали про себе знати ще два моменти: відсутність Марлоса плюс неіснуючий пенальті. Ну, й іще таке: конкретного вечора у виконавців "Манчестер Сіті" виходило все, тому такий рахунок.

"Динамо": коли молоді дають грати

— Я не раз казав, що нинішнє покоління київської команди має великий потенціал, і все, що треба, — дати цим футболістам грати, а не сподіватися на ветеранів. Усі молоді, які регулярно виходять на поле, прогресують: Бурда, Миколенко, Шапаренко, Циганков. Із "Ренном" динамівці провели один із найкращих матчів за рік, хоч їхнім суперником була по-спортивному агресивна силова команда з атлетичними гравцями. Наші впоралися з труднощами і могли виграти з набагато більшим рахунком.

"Ворскла": на газоні іній

— Мені здається, наставникам полтавської команди треба поговорити з тими, хто готував поле: щойно перед стартовим свистком я побачив іній на полі, зрозумів, що наших чекають великі труднощі. Чому? Поле слизьке — раз. Слизьким газон пришвидшує гру, це аксіома, — два. Швидша гра на руку команді, в якій технічніші футболісти, — три. Цього вечора технічніші футболісти були в "Карабаха" — чотири. Як можна було не врахувати цей фактор, чому раніше не ввімкнули підігрів? От ми й побачили те, що побачили, а саме: довгі верхові передачі у виконанні наших, які складно було обробити, й загальну ситуацію, коли гравці "Ворскли" пристосувалися до такого газону лише в другій половині другого тайму.

Читайте также: Олег Федорчук: "Шахтар" може розраховувати тільки на Лігу Європи"
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме
Лента новостей
29 марта