FootBoom ⚽ Турниры Зарубежные Лига Европы Анатолій Чанцев - про виступи у єврокубках "Шахтаря", "Динамо" і "Ворскли"
^

Анатолій Чанцев - про виступи у єврокубках "Шахтаря", "Динамо" і "Ворскли"

1527

Анатолій Чанцев - про виступи у єврокубках "Шахтаря", "Динамо" і "Ворскли"
Фото - FootBoom.com

Представник експертної ради УПЛ Анатолій Чанцев коментує єврокубкові виступи наших клубів.

"Шахтар": Фонсека схильний до відкритого футболу

— Усі розуміли, що "Манчестер Сіті" — топ-команда світового рівня, якій складно протистояти. Видно, що їхній склад сформовано футболістами дуже високого класу, на що "Шахтареві" проблематично знайти контраргументи. Інший момент — схильність Фонсеки до відкритого футболу. Плюс до того, дали про себе знати ще два моменти: відсутність Марлоса плюс неіснуючий пенальті. Ну, й іще таке: конкретного вечора у виконавців "Манчестер Сіті" виходило все, тому такий рахунок.

"Динамо": коли молоді дають грати

— Я не раз казав, що нинішнє покоління київської команди має великий потенціал, і все, що треба, — дати цим футболістам грати, а не сподіватися на ветеранів. Усі молоді, які регулярно виходять на поле, прогресують: Бурда, Миколенко, Шапаренко, Циганков. Із "Ренном" динамівці провели один із найкращих матчів за рік, хоч їхнім суперником була по-спортивному агресивна силова команда з атлетичними гравцями. Наші впоралися з труднощами і могли виграти з набагато більшим рахунком.

"Ворскла": на газоні іній

— Мені здається, наставникам полтавської команди треба поговорити з тими, хто готував поле: щойно перед стартовим свистком я побачив іній на полі, зрозумів, що наших чекають великі труднощі. Чому? Поле слизьке — раз. Слизьким газон пришвидшує гру, це аксіома, — два. Швидша гра на руку команді, в якій технічніші футболісти, — три. Цього вечора технічніші футболісти були в "Карабаха" — чотири. Як можна було не врахувати цей фактор, чому раніше не ввімкнули підігрів? От ми й побачили те, що побачили, а саме: довгі верхові передачі у виконанні наших, які складно було обробити, й загальну ситуацію, коли гравці "Ворскли" пристосувалися до такого газону лише в другій половині другого тайму.

Читайте также: Олег Федорчук: "Шахтар" може розраховувати тільки на Лігу Європи"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения