Главная Зарубежные Лига Европы "Ворскла" готується до матчу з "Карабахом": повернувся Кадимян
^

"Ворскла" готується до матчу з "Карабахом": повернувся Кадимян

726

"Ворскла" готується до матчу з "Карабахом": повернувся Кадимян
Официальный сайт "Ворсклы"

"Ворскла" провела відкрите тренування напередодні матчу Ліги Європи з "Карабахом", який відбудеться завтра, 8-го листопада (початок – о 22:00), інформує прес-служба клубу.

Як і раніше, в загальній групі були відсутні Васін, Кравченко та Кобахідзе. Повернувся до занять Кадимян. Можливо, зможе вийти на поле, хоча й не з перших хвилин, Артур.

До цього часу реалізовано вже понад п’ять тисяч квитків, і сьогодні, 7-го листопада, спостерігається стійка тенденція до зростання уболівальницького інтересу. Футболісти, в свою чергу, запевняють в один голос, що зроблять усе можливе для того, аби не дати змерзнути трибунам, хоча градус протистояння, враховуючи бажання агдамців взяти реванш, точно буде високим.

"Ворскла" готується до матчу з "Карабахом": повернувся Кадимян - изображение 1"Ворскла" готується до матчу з "Карабахом": повернувся Кадимян - изображение 2"Ворскла" готується до матчу з "Карабахом": повернувся Кадимян - изображение 3"Ворскла" готується до матчу з "Карабахом": повернувся Кадимян - изображение 4

Читайте также: "Ворскла" - "Карабах": задай вопрос тренеру полтавчан Василию Сачко

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения