"Ворскла" готується до матчу з "Карабахом": повернувся Кадимян
^

"Ворскла" готується до матчу з "Карабахом": повернувся Кадимян

475

"Ворскла" готується до матчу з "Карабахом": повернувся Кадимян
Официальный сайт "Ворсклы"

"Ворскла" провела відкрите тренування напередодні матчу Ліги Європи з "Карабахом", який відбудеться завтра, 8-го листопада (початок – о 22:00), інформує прес-служба клубу.

Як і раніше, в загальній групі були відсутні Васін, Кравченко та Кобахідзе. Повернувся до занять Кадимян. Можливо, зможе вийти на поле, хоча й не з перших хвилин, Артур.

До цього часу реалізовано вже понад п’ять тисяч квитків, і сьогодні, 7-го листопада, спостерігається стійка тенденція до зростання уболівальницького інтересу. Футболісти, в свою чергу, запевняють в один голос, що зроблять усе можливе для того, аби не дати змерзнути трибунам, хоча градус протистояння, враховуючи бажання агдамців взяти реванш, точно буде високим.

"Ворскла" готується до матчу з "Карабахом": повернувся Кадимян - изображение 1"Ворскла" готується до матчу з "Карабахом": повернувся Кадимян - изображение 2"Ворскла" готується до матчу з "Карабахом": повернувся Кадимян - изображение 3"Ворскла" готується до матчу з "Карабахом": повернувся Кадимян - изображение 4

Читайте также: "Ворскла" - "Карабах": задай вопрос тренеру полтавчан Василию Сачко

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме