FootBoom ⚽ Турниры Зарубежные Лига Европы "Динамо" - "Ренн": передматчева прес-конференція Олександра Хацкевича
^

"Динамо" - "Ренн": передматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

3010

"Динамо" - "Ренн": передматчева прес-конференція Олександра Хацкевича
Фото - Михаил Козелко, FootBoom

Головний тренер київського "Динамо" Олександр Хацкевич на передматчевій прес-конференції розповів про підготовку до матчу групового етапу Ліги Європи з "Ренном", інформує прес-служба клубу.

- "Динамо" постійно виходить уперед у матчах Ліги Європи, але потім пропускає та має проблеми. Як уникнути цього?

- Думаю, ви дивитеся не лише матчі "Динамо", тому знаєте, що всі команди забивають та пропускають. Головний фактор – щоб був баланс, щоб команда розуміла, що робити, коли вона виграє чи програє, як потрібно грати з м’ячем та без м’яча.

- Що з Піваричем? На який час він вилетів?

- Йосип вибув днів на десять. Зараз він проходить відновлення.

- Коли повернеться до загальної групи Бєсєдін?

- Артем повернувся з Хорватії, має ще індивідуальний план роботи з тренером з фізпідготовки. Коли футболісти поїдуть до збірних, він залишиться у розташуванні клубу та, сподіваюся, працюватиме вже нарівні з усіма.

- Усі ми спостерігали за епопеєю з Кадаром стосовно його дискваліфікації. Наскільки він готовий до завтрашнього поєдинку після вимушеної ігрової паузи?

- Він випав із ігрового циклу, але я не думаю, що це вплине на його функціональний стан. Тамаш працював разом із нами, перебуває в ігровому тонусі, до цього провів багато матчів. А як складеться завтрашня гра – побачимо завтра ввечері.

Читайте также: "Динамо" - "Ренн": прямая трансляция предматчевой пресс-конференции Александра Хацкевича

- Після перемоги у Франції вболівальники іншого результату, окрім домашньої перемоги, не сприймуть. Чи є це додатковою відповідальністю для команди?

- Немає команди, яка б виходила на поле та не думала про перемогу. У нашій групі кожна гра для кожної команди вирішальна. У разі перемоги завтра ми на 75-80 відсотків гарантуємо собі вихід до плей-оф. Розуміємо важливість завтрашнього поєдинку, але після нього будуть ще два матчі. Хлопці віддаватимуть усі сили заради позитивного результату.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения