Главная Зарубежные Лига Европы Артем Яшкін: "Ренн" має лише 3 очки й атакуватиме, в нього немає вибору"
^

Артем Яшкін: "Ренн" має лише 3 очки й атакуватиме, в нього немає вибору"

1979
Артем Яшкін: "Ренн" має лише 3 очки й атакуватиме, в нього немає вибору"
dynamo.kiev.ua

Півзахисник "Динамо" початку 2000-х Артем Яшкін у інтерв’ю офіційному порталу "біло-синіх" заявив, що очікує цікавої та динамічної гри у другій зустрічі біло-синіх із "Ренном".

- Чи сподобався вам перший матч "Динамо" проти "Ренна"? Результат по грі або нашій команді пощастило вдало зіграти на виїзді?

- Як на мене — нормальна перемога. Точно не випадковість.

- Як ви гадаєте, чим можна пояснити той цікавий факт, що "Динамо" значно веселіше грає в Лізі Європи? У команди 6 забитих та 5 пропущених на груповому етапі, при тому, що в чемпіонаті України динамівці зазвичай забивають та пропускають значно менше…

- Усе просто, на мій погляд. У чемпіонаті України проти "Динамо" більшість команд виходить грати в суперзакритий футбол, майже не думаючи про атаку та голи. Саме тому доводиться атакувати лише позиційно. Дуже важко в такому футболі знаходити вільні зони та можливості для прицільних ударів. А в Лізі Європи команди переважно грають на зустрічних курсах. Суперники теж поважають себе і вірять у те, що можуть перемогти "Динамо". Тому на євроарені і виходять, скажімо так, більш цікаві матчі.

- Беньямін Вербич сказав після поразки від "Львова", що команда суперника не грала у футбол. Це був саме той випадок, про який ви казали, або ці слова — наслідок емоцій?

- Ні, цілком погоджуюся з Вербичем. Загалом, так воно і було. "Львів" забив та закрився. Ну і, звичайно, така тактика з їхнього боку має право на життя. Вони грамотно оборонялися та перемогли. Це їхнє право.

- У грі проти "Ренна" на "Олімпійському" варто знову очікувати відкритого футболу, як у Франції?

- Так, це логічно. Я думаю, буде веселий футбол. Гості гратимуть на перемогу та атакуватимуть. У них немає вибору, адже "Ренн" має лише 3 очки.

- Наскільки важкий матч проти "Шахтаря" позначиться на кондиціях гравців "Динамо" в матчі з "Ренном", як думаєте?

- Сподіваюся, не позначиться. Мені здається, що "Динамо" зараз у нормальній функціональній формі. Ця гра з "Ренном" нічим не менш важлива, ніж матч у Харкові. Тож я думаю, що динамівці матимуть достатньо і фізичних, і моральних сил, аби грати на перемогу.

Читайте также: Болельщики "Ренна": "Динамо" играет в стиле "Барселоны"?"

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме