"Олександрія" - БАТЕ: передматчева прес-конференція Володимира Шарана
^

"Олександрія" - БАТЕ: передматчева прес-конференція Володимира Шарана

1197

"Олександрія" - БАТЕ: передматчева прес-конференція Володимира Шарана
Фото - Денис Глушко, Footboom

Головний тренер "Олександрії" Володимир Шаран поділився очікуваннями від майбутнього матчу з БАТЕ і розповів про те, що футболісти втомилися, тому що поки не готові грати два рази на тиждень.

Футболісти поки що не звикли грати в такому напруженому графіку, коли ти виходиш на поле кожні три дні і вже помітна втома, немає тієї легкості, яка була на самому початку сезону. Це змушує турбуватися. Але ми зараз дали хлопцям час, щоб вони відпочили і були свіжими до завтрашнього матчу і, впевнений, що вони віддадуть всі свої сили в цьому поєдинку.

Вважаю, що шанси у команд зараз 50 на 50. Але тут хочу відзначити, що до поєдинку в Борисові шанси у БАТЕ були вище. Тут треба зазначити, що у нас зараз є питання по деяким футболістам і їх здоров'ю.

Найголовніше, щоб футболісти були впевнені в собі і в тому, що вони зможуть пройти таку серйозну команду, що їм це під силу. Хочеться подарувати всім свято завтра. Я вам обіцяю, що ми не будемо грати на 0:0 і постараємося забити супернику, - передає слова Шарана офіційний сайт "Олександрії".

Нагадаємо, що в першому матчі "Олександрія" забила гол на виїзді і зустріч завершилася результативною нічиєю - 1:1. Завдяки цьому результату, українська команда може зіграти 0:0 і пройти далі за рахунок "виїзного" голу.

Читайте также: Александр Володько: "Без таких турниров, как Лига чемпионов и Лига Европы, очень скучно"

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме