Мирослав Ступар: "Арбітр помилково видалив Хачеріді"
^

Мирослав Ступар: "Арбітр помилково видалив Хачеріді"

2778

Мирослав Ступар: "Арбітр помилково видалив Хачеріді"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар на прохання FootBoom дав оцінку головному арбітру матчу плей-оф Ліги Європи "Марітіму" - "Динамо" Якобу Кехлету, а також прокоментував епізод з видаленням Євгена Хачеріді.

- Гравці "Динамо" не сприйняли серйозно свого суперника. Це було досить чітко видно по їх діям. Особливо, по поведінці Гармаша у першому таймі. Відчувалось, що кияни хотіли взяти португальців малою кров’ю, але вийшло навпаки. Щодо дій арбітра і суддівської бригаді в цілому, то я не сказав би, що їх помилки вплинули на кінцевий результат, але вони провели цей матч не чисто. В першому таймі асистент при атаці динамівців двічі зірвав атаку Мбокані, а потім Ярмоленка.

Що стосується дисциплінарних санкцій, то в принципі, щодо попереджень великих зауважень немає. Видно, що "Динамо" не налаштувалося на серйозний пресинг зі сторони "Марітіму" з перших хвилин. Кияни зневажливо віднеслися до поєдинку і правил гри. Ті жовті картки, які заробляли динамівці – не є показником професіоналізму. Інцидент з Гармашем… можливо арбітр не побачив, або пропустив контакт суперника з Денисом. Треба було зупинити гру і на цьому все закінчилося б. Але ж поведінка Гармаша його не прикрашає. Свої гравці не могли його заспокоїти, настільки він був експресивним, переповненим негативними емоціями. Можливо пізніше з ним поговорили тренери і партнери по команді і він дещо заспокоївся. Слава богу, Гармаш не отримав другу жовту картку і його вчасно замінили.

Читайте также: "Маритиму" - "Динамо": удаление Хачериди (Видео)

Що стосується Хачеріді, то дійсно, перша картка, яка була йому пред’явлена – сумніву не піддається. А ось на 89-й хвилині відбувся чистий ігровий контакт. Відбулося зіткнення Хачеріді із гравцем "Марітіму". Обидва футболісти почали падати на землю і Євген рукою притримав суперника чи його підштовхнув. Це не було підставою для того, щоб давати динамівцю другу жовту картку. Не бачу в цьому епізоді серйозного порушення. Адже не було зриву небезпечної атаки, відбулося звичайне ігрове зіткнення. Якщо Кехлет рахував, що Хачеріді провинився, то можна було призначити штрафний удар, але не показувати українцеві жовту картку. Арбітр вирішив інакше. Це його право. Я дивився й інші поєдинки Ліги Європи та Ліги чемпіонів і можу сказати, що арбітри діють не на висоті. На такому рівні потрібно діяти безпомилково. Матч "Марітіму" - "Динамо" не був надто складним для арбітра. Такий рівень його суддівства. Нікуди від цього не дінешся.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме