Андрій Ткачук: "У матчі-відповіді секретів уже не буде"
^

Андрій Ткачук: "У матчі-відповіді секретів уже не буде"

942
Андрій Ткачук: "У матчі-відповіді секретів уже не буде"
Фото - FootBoom.com

Півзахисник «біло-зелених» Андрій Ткачук в мікс-зоні поділився враженнями від гри своєї команди проти хорватської «Локомотіви»…

- Андрію, спочатку діяли обережно, а коли почали грати активніше на атаку, суперник вже був до цього готовий, чи не так?

- В принципі, ми очікували на важкий матч. Можливо, не розраховували, що настільки важко може бути проти цієї команди. Не хочеться списувати все на певну втому після дороги, але, мені здалося, нам забракло фізичної свіжості. Потрібно було забивати. В другому таймі створили вдосталь, аби мати успіх в атаці. Перемагає той, хто забиває. Сьогодні це не вдалося жодній з команд. Отож, завдання проходу до наступного етапу відкладається на тиждень.

- Що потрібно робити в Полтаві?

- З перших хвилин маємо показати, хто господар на полі. Потрібно зі стартовим свистком грати сміливіше, агресивніше, ніж це було сьогодні. Якщо будемо рухатися так, як у другому таймі, все буде добре. Додамо в гостроті, обов’язково матимемо результат.

- «Локомотіву» ретельно вивчали до поїздки в Хорватію. Сьогодні вже на полі зробили певні висновки про сильні та слабкі сторони опонента?

- Так, вже познайомилися з ним безпосередньо. У другому матчі вже не буде жодних секретів.

Читайте также: Василий Сачко: "Вопрос в качестве игры"

Оцените
Поделитесь
gorilla

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме