Олексій Чередник: "Ніколи не вважав Коноплянку великим футболістом"
^

Олексій Чередник: "Ніколи не вважав Коноплянку великим футболістом"

898
Олексій Чередник: "Ніколи не вважав Коноплянку великим футболістом"
Фото - vz.ua

Зважаючи на те, що іспанці краще грають удома, ніж на виїзді. І те, що їх влаштує менш результативна нічия, ніж у Львові, «Севілья» тепер є фаворитом цього протистояння.

Про шанси «гірників» на успіх і першу гру «Вголос» розпитав відомого в минулому футболіста, а тепер селекціонера «Шахтаря» Олексія Чередника.

- Учорашня гра вам сподобалася?

- Так, був хороший футбол.

- А що скажете про «Шахтар»?

- «Шахтар» зіграв трохи нижче від своїх можливостей. А так я очікував такої в’язкої гри. У «гірників» молода команда, тільки награється. Тому, загалом, вони нормально зіграли.

- Що саме мали на увазі, коли говорили про те, що «Шахтар» зіграв нижче від своїх можливостей?

- Я сказав, що трохи нижче від своїх можливостей. Не вистачає стабільності, не у всіх іграх донеччани грають на одному рівні. Одну гру проводять здорово, наступну – не так яскраво.

- Тепер фаворит протистояння – «Севілья»?

- Думаю, шанси 60 на 40 на користь «Севільї». Якщо наша команда спіймає ритм, то зможе обіграти іспанців.

- Водночас «Севілья» вдома краще грає, ніж на виїзді…

- Так, тому і сказав, що 60 на 40. «Севільї» вчора було простіше, іспанці були впевненішими, оскільки перший матч проводили в гостях. Другий поєдинок буде іншим, я в цьому впевнений.

Читайте также: Львовские зарисовки: суть - в мелочах, или чого ви такі пригнічені

- Як вам гра Євгена Коноплянки?

- Він зіграв на своєму рівні, нічого особливого. Ні краще, ні гірше, на своєму рівні.

- Мені здалося, він узагалі нічим не виділявся, намагався щось створити, але нічого не вдавалося…

- Ну, так він завжди намагається щось зробити… В чемпіонаті України він ще виділявся, а ось у збірній із серйозними суперниками вже не вирізняється, так само і тепер у «Севільї». Коноплянка грає на своєму рівні, тому ми його не купили.

- Тобто ви не вважаєте його великим гравцем?

- Ніколи не вважав Коноплянку великим футболістом. Він є гравцем хорошого рівня, але тільки для чемпіонату України. Ажіотаж навколо нього задля збільшення ціни створював його батько чи хто там є агентом. Ви думаєте, ми його не знали раніше? Та з дитинства знали, але вирішили не брати. Коноплянка був на рівні наших гравців, тому інтересу не було.

- «Шахтар» має дуже складний графік: у неділю матч із «Динамо», а через кілька днів поєдинок із «Севільєю». Сил вистачить?

- Буде дуже складно. За тиждень провести три такі важкі матчі… Графік надзвичайно складний. Є в нашій основі молоді хлопці: Малишев, Коваленко… Буде дуже складно з «Динамо». Звісно, лава запасних довга, є кому грати. Побачимо, що вигадає Мірча Луческу. Не здивуюся, якщо він на гру з «Динамо» випустить тих, хто менше грав. Чемпіонства в нас уже не буде, тому десь можна поступитися грою з киянами. Завдання ж – вийти у фінал Ліги Європи, тому з «Динамо» можна грати не основою. Але це моя думка, що вирішить Луческу – ніхто не знає.

Читайте также: "Шахтер" - "Севилья" 2:2. Коноплянка своих не обидел. Фоторепортаж
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме