Сергій Серебренніков: "Українська команда здатна виграти Лігу Європи"

Сергій Серебренніков: "Українська команда здатна виграти Лігу Європи"

291
Сергій Серебренніков: "Українська команда здатна виграти Лігу Європи"
Фото - flickr.com

Екс-футболіст національної збірної України Сергій Серебренніков 4 роки своєї футбольної кар’єри присвятив київському «Динамо», а у бельгійському «Брюгге» він відіграв на один рік більше. Зараз Сергій мешкає в Бельгії і, як виявилося, він добре обізнаний зі справами своїх колишніх команд. Серебренніков прокоментував результати жеребкування для українських клубів.

- Хто фаворит у парі «Дніпро» - «Брюгге»?

- Явного фаворита немає. Команди приблизно рівні. «Дніпро» показує непогану гру, із приходом Мирона Маркевича на тренерський місток, дніпропетровці трохи змінилися і, що найголовніше, добиваються результату. Вихід в чвертьфінал Ліги Європи – достатньо непоганий результат. А «Брюгге» на чолі із Прюдомом зараз «на коні». Команда на провідних ролях у чемпіонаті Бельгії, вийшли в чвертьфінал Ліги Європи. Переконаний, буде цікаве протистояння і комусь віддати перевагу я не можу. Шанси рівні, десь 50 на 50.

- Тобто, ви не поділяєте оптимізм тих людей, які говорять, що «Дніпру» явно дістався не найсильніший суперник?

- Коли у попередньому раунді «Брюгге» грав проти «Бешикташу», турки також були впевнені у тому, що пройдуть далі. Але «Брюгге» розібралося із «Бешикташем». Безперечно, бельгійський клуб не є європейським грандом. Але це достатньо сильний суперник. Думаю, що у «Дніпра» не буде жодної недооцінки опонентів. До цієї гри потрібно підійти у повній готовності.

- А яка була реакція бельгійців на результати жеребкування?

- Перше, що прочитав – «Брюгге» не пощастило із жеребом. Далі побачимо, що казатимуть фахівці і журналісти. Як на мене, прохідних команд не залишилося, усі сильні. Тому про везіння чи невезіння при жеребкуванні говорити не доводиться.

- Ваші симпатії на чиїй стороні?

- (Сміється) Дивитимуся цей матч не як уболівальник, а як фахівець. «Дніпро» - команда із України, тобто це щось рідне. А в «Брюгге» я свого часу пограв, там досі працює чимало знайомих людей. Тобто, це не чужий для мене клуб. Тому нехай переможе найсильніший.

- Розкажете про сильні сторони «Брюгге»?

- Важко виділити щось одне. У команді є сплав молодості та досвіду. Із приходом Прюдома, який уже не один рік на чолі команди, футболісти показують непогану гру. «Брюгге» - добре організована та тактично грамотна команда. Є у них втрати. Віктор Васкес травмований. Він тільки нещодавно почав тренуватися, але скільки йому потрібно часу для того, щоби повернутися у склад, я не знаю. В «Брюгге» є індивідуально сильні гравці, але команда сильна, перш за все, командною грою.

- Це ж можна сказати і про «Дніпро»?

- Думаю, що так… Приблизно те ж саме.

- А як оціните шанси «Динамо» на успіх у матчах із «Фіорентиною»?

- Хотілося, щоби «Динамо» пройшло далі. Для мене «Динамо» - рідний клуб, а тому не можу говорити про нього без емоцій. Радий, що команда на підйомі, футболісти окрилені. Неймовірна гра проти «Евертона», забили багато голів при переповнених трибунах. Ці позитивні емоції повинні допомогти киянам. Взагалі, гра команди обнадіює. Є гра, є результат. Причому є куди рости, є для цього потенціал. Думаю, що «Динамо» не хотіло б зупинитися на чвертьфіналі. І «Фіорентина» не той суперник, який киянам не «по зубам». «Динамівці» реально можуть пройти далі.

- Вірите в те, що українська команда у цьому сезоні може перемогти в Лізі Європи?

- Буде непросто. Судячи по командам, що залишилися в Лізі Європи, там немає грандів. А тому при певному збігу обставин, удачі і хорошій грі, українська команда здатна виграти Лігу Європи. Те ж «Динамо» може додати. А після розгрому «Евертона» з’явиться впевненість, новий якісний імпульс. Усе можливе. Але зараз не потрібно поступово так далеко заглядати. Є «Фіорентина», цю команду потрібно вивчати і проходити. А вже потім говорити про наступний крок.

Оцените
Поделитесь
Источник:
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам

Оставить комментарий на форуме Обновить

Рейтинг Букмекеров