Match odds 750937
FootBoom ⚽ Турниры Зарубежные Лига конференций Судівські бригади Сергія Бойка та Євгена Арановського працюватимуть на матчах Ліги конференцій
^

Судівські бригади Сергія Бойка та Євгена Арановського працюватимуть на матчах Ліги конференцій

269

Судівські бригади Сергія Бойка та Євгена Арановського працюватимуть на матчах Ліги конференцій
Фото - Денис Руденко, Footboom

Одразу дві українські суддівські бригади працюватимуть на перших матчах третього кваліфікаційного раунду Ліги конференцій-2021/22, інформує пресслужба УАФ.

На грі "Русенборг" (Норвегія) — "Домжале" (Словенія), що відбудеться 5 серпня в Тронхеймі (20:00 за київським часом), працюватиме бригада на чолі із Сергієм Бойком. На лініях йому допомагатимуть Олександр Корнійко та Володимир Висоцький. Четвертий арбітр - Анатолій Абдула.

На зустрічі "Чукарічкі" (Сербія) — "Хаммарбю" (Швеція), що відбудеться також завтра, 5 серпня, у Белграді (22:00 за київським часом), працюватиме бригада на чолі з Євгеном Арановським. На лініях йому допомагатимуть Семен Шлончак та Володимир Володін. Четвертий арбітр — Віталій Романов.

Читайте также: Матч Лиги Конференций "Колос" - "Шахтер" (Караганда) обслужит судейская бригада из Дании

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения