Match odds 868965
FootBoom ⚽ Турниры Зарубежные Евро-2020 Мирон Маркевич: "В збірній України є футболісти, без яких ми не можемо обійтися, і все залежить від того, в якій вони формі"
^

Мирон Маркевич: "В збірній України є футболісти, без яких ми не можемо обійтися, і все залежить від того, в якій вони формі"

1644
Мирон Маркевич: "В збірній України є футболісти, без яких ми не можемо обійтися, і все залежить від того, в якій вони формі"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Офіційний сайт УАФ попросив голову Комітету національних збірних команд Мирона Маркевича підбити підсумки минулого чемпіонату Європи і разом — виступу на ньому збірної України.

— Мироне Богдановичу, яким буде ваш загальний підсумок минулого чемпіонату Європи?

— У фіналі турніру зустрілися найбільш гідні збірні. А виграла команда, яка повинна була виграти. Якщо ж говорити безпосередньо про саме Євро, то було багато хороших матчів. Класний футбол показували навіть ті збірні, які не пройшли до плей-офф. Я б, наприклад, відзначив Угорщину. У суперництві з Португалією, Францією та Німеччиною угорцям п'яти хвилин не вистачило, аби вийти з "групи смерті". Мені сподобався минулий форум.

— Італія — закономірний чемпіон?

— Так. Мені імпонує її стиль. Команда Роберто Манчіні весь час грає вперед, довго не затримує м'яч у середині поля. Італійці створювали багато моментів для взяття воріт. І мені дуже сподобався їхній перехід з атаки в оборону. Усі польові гравці беруть участь у відборі м'яча, це підкуповує.

— А перед Євро ви на кого ставили?

— Я відразу ставив на Італію і в інтерв'ю про це говорив.

— Крім угорців, яка збірна вам ще запам'яталася?

— Зі знаком плюс я б відзначив Швейцарію. Підопічні Владимира Петковича гідно виглядали в кожному з матчів. Сподобалися данці. Навіть без свого лідера Крістіана Еріксена колектив зібрався й продемонстрував не тільки бійцівські якості, але й результативний футбол. Розчарували хорвати, я очікував від цієї збірної більшого.

— Як оціните виступ на Євро команди Андрія Шевченка?

— Якщо відштовхуватися безпосередньо від результату, то він позитивний. Збірна України ще ніколи не доходила до чвертьфіналу чемпіонату Європи. Якщо ж говорити про гру, то питання є. Був хороший другий тайм у матчі з Нідерландами, перша половина гри з Північною Македонією. З Австрією зіграли відверто погано. Реабілітувалися в поєдинку зі Швецією. А ось матч проти англійців не можна занести нашій команді до активу.

— Чому, на ваш погляд, вийшли такі гойдалки в діях збірної України?

— Думаю, через коротку лаву запасних. У нас є футболісти, без яких ми не можемо обійтися, і все залежить від того, в якій вони формі. Андрій Ярмоленко непогано виступив на турнірі. Руслану Маліновському травма так і не дала зіграти на своєму максимумі. Олександр Зінченко провів непростий сезон за "Манчестер Сіті", і десь його не вистачило. Хоча в поєдинку зі Швецією ми побачили цього виконавця в усій красі. Роман Яремчук ніби непогано виглядав, але вважаю, що цей нападник міг зіграти й краще. В обороні у нас є проблеми, особливо в грі на другому поверсі. Багато пропускаємо зі стандартних положень.

— Можна було виступити краще, чи це був пік для цієї збірної?

— Вважаю, що можна було. Але знову ж таки — якби тренерський штаб не мав кадрових проблем і всі футболісти були в оптимальному стані.

— Попри це, якщо команда переписала історію, вона гідна похвали?

— Безумовно. Я вітаю тренерів, футболістів і весь персонал із гідним виступом на чемпіонаті Європи. Цей результат, поза всяким сумнівом, можна занести синьо-жовтим до активу.

— Який момент у грі збірної України був для вас найбільш позитивним?

— Характер, продемонстрований у другому таймі матчу з Нідерландами. І якби не цей курйозний третій гол у наші ворота, я цю гру поставив би в топ за останні роки у виконанні підопічних Андрія Шевченка.

— Назвіть трійку кращих футболістів збірної України на Євро.

— Олександр Караваєв, Олександр Зінченко, Андрій Ярмоленко.

— У вересні поновиться відбір чемпіонату світу. На що ми там можемо розраховувати після не зовсім вдалого старту?

— Потрібно серйозно підготуватися до цих баталій, не можна опускати планку. У футболі немає нічого неможливого. Попереду у збірної п'ять матчів. Якщо взяти в цих поєдинках максимум, то чемпіонат світу нікуди від нас не подінеться. Україні потрібний цей турнір, надто в непростий для країни час.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Лента новостей
29 июля
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения