Match odds 597118
FootBoom ⚽ Турниры Зарубежные Евро-2020 Зубков відновлюється, Маліновський та Ярмоленко отримали перепочинок
^

Зубков відновлюється, Маліновський та Ярмоленко отримали перепочинок

1619

Зубков відновлюється, Маліновський та Ярмоленко отримали перепочинок
Фото - Денис Руденко, Footboom

Робочий день національної команди України в середу відповідав стандартам будь-якого іншого підготовчого дня на Євро-2020, інформує пресслжуба УАФ.

Після сніданку в команди був вільний час, а перед обідом двоє гравців зустрілися з представниками ЗМІ в Українському медіацентрі. Цього разу на запитання журналістів відповідали Євген Макаренко та Артем Довбик. Попри те, що ці двоє гравців поки що не брали участі в матчах чемпіонату, вони наголосили, що синьо-жовті — єдиний колектив, тож усі разом проходять увесь тренувальний цикл і тримають себе в готовності, адже будь-якої миті може з’явитися необхідність вступити у гру. Також Євген та Артем поділилися відчуттями щодо незвичного стану, коли очікують позитивного для команди результату в матчах інших учасників Євро.

Увечері наша збірна провела годинне тренування на арені "Аркул де Тріумф", в якому взяли участь 23 виконавці. Олександр Зубков продовжує процес відновлення, а Руслану Маліновському та Андрію Ярмоленку тренери дали відпочити після насичених поєдинків групового раунду. Провівши повноцінне ігрове заняття, збірники повернулися у своє розташування в готелі "Каро" і з усією увагою спостерігають за перебігом матчів груп Е та F.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения