Match odds 502253
FootBoom ⚽ Турниры Зарубежные Евро-2020 Роман Яремчук: "Нам не вистачило концентрації наприкінці гри"
^

Роман Яремчук: "Нам не вистачило концентрації наприкінці гри"

340

Роман Яремчук: "Нам не вистачило концентрації наприкінці гри"
Фото - Михаил Козелко, Footboom

Нападник національної збірної України Роман Яремчук прокоментував УАФ поразку від команди Нідерландів на Євро-2020. У першому поєдинку групи С синьо-жовті в Амстердамі поступилися Нідерландам із рахунком 2:3. Після гри своїми думками поділився Роман Яремчук.

— Ви були дуже близькі до порятунку такого складного матчу, але цього виявилося недостатньо. Що саме вам не вдалося?

— Думаю, нам не вистачило концентрації наприкінці гри. Нідерланди тиснули на нас, так само, як і їхні вболівальники. Було важко, адже ми грали на виїзді.

— Ваша команда билася до кінця. Чи задоволені ви своїм виступом загалом?

— Так, ми задоволені тим, як зіграли в другому таймі. Перший тайм був важчим, частково тому, що нідерландці мали підтримку, граючи вдома. Попри це, ми дотримувалися нашого ігрового плану, і нам не соромно за наш виступ проти дуже сильного суперника.

— Нідерланди були занадто сильними чи Україна виявилася недостатньо готовою?

— Я думаю, що й те, й інше. Ми відчували, що можемо зробити більше, особливо в атаці. Нам ще є куди прогресувати, і наші наступні матчі будуть вирішальними.

Читайте также: Нидерланды - Украина 3:2. Эмоция

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Лента новостей
01 августа
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения