FootBoom ⚽ Турниры Зарубежные Евро-2020 Андрій Павелко: "Веду перемовини з УЄФА. Дизайн нашої форми був попередньо погоджений з гаслом "Героям слава!"
^

Андрій Павелко: "Веду перемовини з УЄФА. Дизайн нашої форми був попередньо погоджений з гаслом "Героям слава!"

4457

Андрій Павелко: "Веду перемовини з УЄФА. Дизайн нашої форми був попередньо погоджений з гаслом "Героям слава!"
Фото - Денис Руденко, Footboom

Президент УАФ Андрій Павелко повідомив, що веде перемовини з УЄФА стосовно форми збірної України.

- Учора ввечері ми отримали лист від УЄФА щодо нових рішень, які були прийняті стосовно форми національної збірної з футболу. Зранку, я терміново вилетів у Рим, де перебуваю зараз і де тривають наші перемовини з представниками УЄФА.

У своєму листі УЄФА підтверджує, що дизайн нашої форми був попередньо погоджений до кожної літери і з гаслом "Героям слава!". Це гасло вже давно є традиційним привітанням для наших вболівальників на всіх стадіонах і на всіх матчах національної збірної України! Воно футбольне і саме тому було затверджене УЄФА. Кілька днів тому це підтвердив і офіційний коментар європейського футбольного союзу щодо нового дизайну форми нашої збірної.

УАФ завжди поважала міжнародні спортивні принципи і слідувала правилам, якими у своїй роботі керуються найвищі футбольні органи. Так було й цього разу, і буде надалі. Триматиму вас в курсі перебігу переговорів, - написав Павелко у Facebook.

Зазначимо, УЄФА зобов’язав забрати слова "Героям слава" з форми збірної після звернення представників Росії.

Андрій Павелко: "Веду перемовини з УЄФА. Дизайн нашої форми був попередньо погоджений з гаслом "Героям слава!" - изображение 1Андрій Павелко: "Веду перемовини з УЄФА. Дизайн нашої форми був попередньо погоджений з гаслом "Героям слава!" - изображение 2

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения