FootBoom ⚽ Турниры Зарубежные Евро-2020 Тарас Степаненко: "Якщо приїхав на Євро-2020, то почуваю себе нормально"
^

Тарас Степаненко: "Якщо приїхав на Євро-2020, то почуваю себе нормально"

138

Тарас Степаненко: "Якщо приїхав на Євро-2020, то почуваю себе нормально"
Фото - Михаил Козелко, Footboom

Півзахисник національної збірної України Тарас Степаненко відповів на запитання журналістів.

— Чим ви займалися на ранковому тренуванні?

— Ми виконали велику роботу в Україні. Вона була спрямована більше на те, щоб привести всіх до однакових кондицій, підтягнути фізичний стан. У когось було більше відпочинку, у когось — менше. У Бухаресті цілеспрямовано готуємося до першого матчу. На це й було спрямовано наше тренування.

— Як почуваєтеся напередодні Євро? У вас були проблеми з коліном...

— Якщо я приїхав сюди, то це означає, що почуваю себе нормально. Я готовий грати. Якби я не був готовий, то не приїхав би сюди.

— Уже завтра стартує чемпіонат Європи. Кого назвете фаворитом турніру?

— Ми обговорювали з хлопцями цю тему. Щороку практично одні й ті самі фаворити. Є дуже серйозна група з Німеччиною, Португалією, Угорщиною і Францією. У Іспанії є певні проблеми... Фаворити загалом ті самі. Сподіваюся, будуть сюрпризи. Будемо намагатися створити їх.

— Вам доводилося грати разом з Андрієм Шевченком. Наскільки це позначається на грі зараз?

— Я грав проти нього, коли він виступав за "Динамо". Ми разом виступали в національній збірній. Потім вже Андрій Миколайович став головним тренером. Це змінило ставлення. Важко, коли твій бос — гравець, який став тренером. Ти поважаєш його по-іншому. Як гравець він лідер і легенда в Україні. Як тренер він має великі амбіції, дотримується суворої дисципліни. Він завжди хоче перемагати, байдуже, з ким ми граємо.

— Поділіться вашими враженнями від нової форми збірної України. Що для вас означає цей символ на грудях?

— Форма нам дуже подобається, класний дизайн. Думаю, вона сподобалася всім не тільки в Україні, а й в усьому світі. На грудях класна карта, усе добре.

— Як старший за віком футболіст, ви допомагаєте молодшим партнерам?

— Хлопці у збірній, за винятком кількох гравців, хоч і дуже молоді, але вже досвідчені. Вони грали в Лізі чемпіонів, Лізі Європи, Лізі націй, відборах до чемпіонатів світу та Європи. Тут жодних проблем немає. Вони готові й доведуть це своєю грою.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Источник: УАФ
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения