FootBoom ⚽ Турниры Зарубежные Евро-2020 Віталій Миколенко: "Присутнє деяке хвилювання, адже для мене це перший Євро"
^

Віталій Миколенко: "Присутнє деяке хвилювання, адже для мене це перший Євро"

110

Віталій Миколенко: "Присутнє деяке хвилювання, адже для мене це перший Євро"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Гравець збірної України Віталій Миколенко на пресконференції, яка відбулася сьогодні, 10 червня, в Українському медіацентрі в Бухаресті відповів на питання щодо підготовки команди до Євро-2020, інформує пресслужба УАФ.

— У збірній наразі є 10 гравців із київського "Динамо". Наскільки це допомагає вам?

— Не вважаю, що зараз треба обговорювати тему клубу, ми наразі перебуваємо у складі національної збірної, усі захищають кольори країни. Ми приїхали на позитивних емоціях після клубного сезону, але про клуб зараз не згадуємо та не говоримо.

— Чи спілкувалися ви в Бухаресті зі своїм клубним тренером Мірчею Луческу?

— Я ще не бачив Мірчу Луческу в Бухаресті, але я сподіваюся, що буде нагода поспілкуватися з ним перед матчами, обмінятися думками.

— Такі тривалі збори, як зараз, бувають дуже рідко. Ви фізично перебуваєте на піку?

— Думаю, це правильно, що нас зібрали раніше, сезон закінчився у різних команд в різні терміни. Але зараз ми на одному рівні фізичної підготовки. Думаю, ми будемо на піку до першої гри.

— Як допоміг вам Мірча Луческу прогресувати в результатах і як це допоможе у грі з Нідерландами?

— Після того, як Луческу прийшов до "Динамо", ми вийшли до Ліги чемпіонів, пограли на найвищому рівні, багато хто — уперше. Гадаю, це допоможе нам на Євро-2020.

Читайте также: Андрей Шевченко: "Миколенко покажет себя на Евро"

— Якої думки ви про збірну Нідерландів, вашого першого суперника на турнірі?

— Це дуже сильна команда, ми грали проти юнацьких збірних цієї країни. Це були команди з чудовими гравцями, завжди складно протистояти ним.

— Як ви себе почуваєте напередодні першого матчу?

— Мої фізичні кондиції чудові, щодо морального стану — присутнє деяке хвилювання, адже для мене це перший Євро. Перша гра завжди викликає хвилювання.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения