FootBoom ⚽ Турниры Зарубежные Евро-2020 Олександр Караваєв: "Зручний, компактний стадіончик - класні умови для підготовки до Євро-2020"
^

Олександр Караваєв: "Зручний, компактний стадіончик - класні умови для підготовки до Євро-2020"

205

Олександр Караваєв: "Зручний, компактний стадіончик - класні умови для підготовки до Євро-2020"
Фото - Денис Руденко, FootBoom

Захисник збірної України Олександр Караваєв в коментарі пресслужбі УАФ розповів про підготовку команди до Євро-2020, яка триває у Бухаресті. Нагадаємо, вчора, 9 червня, українці провели перше тренування на стадіоні "Волунтарі", що є офіційною тренувальною базою "синьо-жовтих" на Євро.

- Тренувальний газон у чудовому стані. Зручний, компактний стадіончик. Тут є все для хорошої та якісної підготовки, класні умови. Звичайно, умови в новому місці завжди відрізняються. Ми швидко долетіли, приїхали до готелю, розмістилися. Спочатку більше відпочивали, був день відновлення після дороги. Потім невелика теорія — потроху розбираємо суперника, готуємося, набираємо повний хід на Євро. Усі думки про наступну гру.

Є невелике переживання, тому що попереду не просто офіційні ігри, а чемпіонат Європи. Ти відчуваєш відповідальність. Хочеться, щоб уся команда себе проявила, показала максимум своїх можливостей. Потрібно якомога краще підготуватися, розібрати свої минулі ігри, не повторювати попередніх помилок та переносити в матчі хороші моменти, які в нас були. Звичайно, також хочеться досягти результату. Десь у підсвідомості ти переживаєш. Проте, гадаю, через один-два дні втягнемося та будемо повністю зосереджені безпосередньо на грі, - зазначив Караваєв.

Читайте также: Олександр Караваєв: "Шевченко наполегливо вимагав від нас результату та якості гри"

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения