FootBoom ⚽ Турниры Зарубежные Евро-2020 Матч Евро-2020 Україна - Нідерланди може відбутися в присутності 12 тисяч глядачів
^

Матч Евро-2020 Україна - Нідерланди може відбутися в присутності 12 тисяч глядачів

175

Матч Евро-2020 Україна - Нідерланди може відбутися в присутності 12 тисяч глядачів
Фото - НП

Всі матчі Євро-2020, які заплановано провести в Амстердамі на "Йохан Кройфф Арені", мають пройти в присутності щонайменше 12 000 глядачів, повідомляє офіційний сайт Королівського футбольного союзу Нідерландів.

Таку позицію висловили КФСН, Кабінет міністрів країни та міська влада, інформує пресслужба УАФ. У спільній заяві йдеться про те, що остаточна кількість глядачів на трибунах під час поєдинків турніру залежатиме від епідеміологічного стану. Усі глядачі, що мають бажання відвідати матчі, обов’язково повинні надати негативний тест на коронавірус та дотримуватися всіх наявних у країні заходів та протоколів безпеки.

Нагадаємо, що саме в Амстердамі 13 червня свій стартовий поєдинок групового раунду чемпіонату Європи проти команди Нідерландів має провести збірна України. Зауважимо також, що остаточно вирішити питання з містами Євро-2020 та глядачами 19-20 квітня має Виконком УЄФА, до складу якого входить президент УАФ Андрій Павелко.

Читайте также: Сборная Нидерландов сыграет два товарищеских матча перед стартом Евро-2020

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения