FootBoom ⚽ Турниры Зарубежные Копа Либертадорес "Бока Хуніорс" - "Рівер Плейт": відеопрогноз Роберто Моралеса
^

"Бока Хуніорс" - "Рівер Плейт": відеопрогноз Роберто Моралеса

1792

"Бока Хуніорс" - "Рівер Плейт": відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні першого матчу фіналу Копа Лібертадорес між "Бокою Хуніорс" та "Рівер Плейт" відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

В першому матчі фаворитом повинна бути "Бока" - незважаючи на те, що по класу та майстерності фаворитом всього фіналу для мене є "Рівер". "Бока Хуніорс" більш гнучка і хитра команда. Стосовно великої або малої кількості голів прогноз давати не буду - вірю, що будуть емоції, тому вірогідність пенальті в цьому матчі дуже висока.

Перший матч фіналу Копа Лібертадорес між "Бокою Хуніорс" та "Рівер Плейт" відбудеться у Буенос-Айресі на стадіоні "Бомбонера" 10 листопада о 22:00 за київським часом.

Ставка матчу
Копа Лібертадорес10.11.18 22:00
Бока Хуніорс"Бока Хуніорс" - "Рівер Плейт": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Рівер Плейт"Бока Хуніорс" - "Рівер Плейт": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
"Бока Хуніорс" з форою 0
Коефіцієнт: 1.67

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения