Match odds 679003
FootBoom ⚽ Турниры Зарубежные Лига Чемпионов Мірча Луческу провів 150-й єврокубковий матч на чолі українського клубу
^

Мірча Луческу провів 150-й єврокубковий матч на чолі українського клубу

234
Фото - ФК "Шахтер"

В матчі Ліги чемпіонів "Барселона" – "Динамо" київський клуб зазнав 5-ї поспіль поразки від іспанського клубу. Динаміці повторили такий же клубний єврокубковий програшний серіал, який триває з італійським "Ювентусом", інформує офіційний сайт УПЛ.

Матч на "Камп Ноу" став для Мірчі Луческу ювілейним, 150-м, єврокубковим біля керма українських клубів: 16-й – із "Динамо" та 134 – з "Шахтарем". Баланс усіх ігор румунського тренера: 65 перемог, 33 нічиї, 52 поразки, м’ячі 219-186. Луческу продовжує впевнено очолювати список тренерів-гвардійців українських клубів за всю історію їх виступів у єврокубках.

У Барселоні перервалася серія єврокубкових поразок з великими рахунком усіх українських клубів, яка тривала 3 гри. Натомість безголевий рекордний серіал "Динамо" серед усіх українських клубів у єврокубках із 25 лютого цього року збільшився до 457-ми хвилин. Динамівці на 5 хвилин покращили попереднє "досягнення" "Дніпра", гравці якого з 8 листопада 1985 року по 7 вересня 1988 року не забивали голів на євроаренах упродовж 452-х хвилин.

Не обійшлося і без полярних ювілеїв. Динамівці зазнали 90-ї поразки в Лізі/Кубку чемпіонів. Віталій Миколенко провів свій 30-ї єврокубковий матч, а Карлос Де Пена – 20-й.

Ювілейні матчі українських клубів Мірчі Луческу вєврокубках (2004 – 20.10.2021)