Главная Зарубежные Лига Чемпионов В’ячеслав Заховайло: "Динамо" може вирішити долю дуелі з "Гентом" уже в першому матчі"
^

В’ячеслав Заховайло: "Динамо" може вирішити долю дуелі з "Гентом" уже в першому матчі"

1184

В’ячеслав Заховайло: "Динамо" може вирішити долю дуелі з "Гентом" уже в першому матчі"
Фото - РБ

Футбольний агент В’ячеслав Заховайло в інтерв’ю "РБ" прокоментував матч з АЗ та оцінив шанси "Динамо" у протистоянні з "Гентом" у плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів.

– Які у вас враження після переможного поєдинку з "АЗ" (2:0)?

– Результат був на першому місці. Зважаючи, що в "Динамо" переповнений лазарет і деякі гравці ще не готові повністю, це хороший підсумок зустрічі. Луческу дуже грамотно побудував матч. На мій погляд, Мірча як спеціаліст показав свій клас, у чому ніхто не сумнівався.

– Як оцінюєте перспективи киян у протистоянні з "Гентом"?

– Ситуація дещо змінюється, адже буде інша тактика та стратегія з огляду на двоматчеву дуель. "Гент" – непогана команда та сильніша, ніж "АЗ". Шанси оцінюю як 50 на 50.

– Перший матч 23 вересня відбудеться в Бельгії, а через тиждень – вдома. Це перевага для "Динамо"?

– Якщо звільниться лазарет, то "Динамо" до снаги вирішити питання виходу в Лігу чемпіонів уже в першій грі. Середній блок киян дуже важко пройти, тому логічно припускаю, що команда Луческу вже в Бельгії може вирішити долю протистояння. Тільки для цього потрібно реалізувати всі свої моменти. Поки команда не відчуває відсутність Циганкова та Вербича, які ще не готові на 100%.

Читайте также: Виталий Буяльский: "В первом тайме с АЗ играли осторожно, не показывая открытый футбол"

– У "Гента" нещодавно звільнили головного тренера, не все гаразд у колективі. Чи на користь українців така ситуація?

– Ні, навпаки. Нова мітла по-новому мете. Футболісти бельгійської команди зараз будуть максимально вмотивовані.

– Чи не потрібне "Динамо" підсилення під Лігу чемпіонів?

– Я не Ігор Михайлович і не Григорій Михайлович. Я не рахую гроші братів Суркісів. Усе залежить від можливостей клубу. Луческу може розраховувати лише на тих, хто перебуває в обоймі. Якщо хтось іще буде, то це добре. Втім, я рекомендую підсилити лінію захисту. Особливо центральну вісь.

Що будемо робити в Лізі чемпіонів? Буде день, буде їжа.

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения