Олексій Хахльов: "Нехай "Десна" почитає регламент"
^

Олексій Хахльов: "Нехай "Десна" почитає регламент"

3718

Олексій Хахльов: "Нехай "Десна" почитає регламент"
Фото - НК "Верес"

Президент "Вереса" Олексій Хахльов - про отримання атестату.

- Нас запросили на засідання, яке проходило, і повідомили, що більшістю голосів Об`єднання професійних футбольних клубів прийняло нас у свої ряди. Для нас це велика честь, велика відповідальність бути в еліті українського футболу. Моя робота, щоб всі слова про відповідальність перейшли в дію. Ми готові скласти конкуренцію на футбольному полі, готові конкурувати в менеджменті та маркетингу, щоб принести в український футбол інтригу і повернути глядачів на стадіон.

Сьогодні історичне рішення для українського футболу. Ми з усією відповідальністю його сприймаємо. Розуміємо, що зараз у нас мало часу. Будемо швидко інформувати медіа простір конкретикою про тренерський штаб, і про якісь цифри. Роботи дуже багато. Вона тільки почалася, можна сказати.

Сьогодні "Верес" - це приклад. Це українська книга рекордів Гінесса, адже всього за два сезони команда змогла дістатися до Прем'єр-ліги. Ми ні в кого не забрали, чи приватизували. Ми його самі придумали, самі назвали, самі розвинули. Це наша гордість. Свято буде у багатьох.

Чи телефонував уже Кварцяному? Ні, ще не дзвонив. Ще переповнюють емоції. Хочеться отримати насолоду від цього моменту. Для мене сьогодні радість. Спочатку нас не бачили, потім з нас сміялися. Думаю, з сьогодні нас почнуть поважати.

- Вам прикро за "Десну", то як вони вважають з нею вчинили?

- Бажаю "Десні" прочитати документ, який називається регламент. І зрозуміти, що сьогодні всі процедури, які проходили, були згідно з регламентом. За це стояв євромайдан. Ми повинні жити згідно з процедурами та правилами, а не за бажанням або небажанню людей, яких може сотні, тисячі.

- Як ви будете вирішувати питання зборів, які ви проводите в Україні? Інфраструктура не відповідає рівню Прем'єр-ліги?

- У мене є патріотична позиція як витрачати горші: все, що можна зробити в Україні, треба робити саме в ній. Щоб дозволити заробити інфраструктурі українській, а при цьому і забезпечити собі результат. Наскільки у нас це вийшло - оцінювати глядачам і вболівальникам. Буде підготовлений по всьому план - зборів, стадіону, баз і т.д. Великий план роботи. Зараз конкретику говорити не можу, щоб не помилитися.

- Яка сума бюджету у "Вереса"?

- Зараз не можу сказати, тому ми опублікуємо всі цифри найближчим часом. Розуміємо, який ажіотаж навколо цього. Ми вели і будемо вести відкриту політику щодо фінансів, якщо це дозволяють договори з партнерами.

- Федерація Футболу аргументувала своє рішення, що вже є певні суми.

- Ми вийшли у формат не менше 40 млн. Ми з головним інвестором і партнером говорили по цьому. До цієї суми ми спільно з ними готові. У нас буде такий орієнтир, але, цілком можливо, все буде ще коригуватися, адже в нинішньому сезоні виріс внесок клубів Прем'єр-Ліги та інші моменти.

- Чи є преспективи повернення у Рівне? І де буде базуватися команда, проводити тренування?

- Дорога на луцький стадіон у нас на два роки. Знаємо, що вболівальники будуть нас за це критикувати. Реконструкцію стадіону в Рівному почали, ще дев'ять місяців тому, коли проплатили першу суму проектувальникам. Зараз проходить процес погоджування. Від моєї волі тут нічого не залежить, необхідно пройти всі процедури. Весь цей процес фінансує міський бюджет.

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме