Ушёл из жизни владелец "Манчестер Юнайтед" Малкольм Глейзер

Ушёл из жизни владелец "Манчестер Юнайтед" Малкольм Глейзер

192

Скончался владелец «Манчестер Юнайтед» Малкольм Глейзер, сообщает официальный «твиттер» английского клуба. Жизнь 86-летнего бизнесмена оборвалась утром 28 мая.

Глейзер начал покупать акции «Манчестер Юнайтед» в 2003 году и постепенно получил контрольный пакет. Под его руководством манкунианцы победили в пяти сезонах Премьер-Лиги (2006/2007, 2007/2008, 2008/2009, 2010/2011 и 2012/2013), а также выиграли Лигу чемпионов — 2007/2008.

Глейзер также являлся владельцем команды Национальной футбольной лиги (NFL) «Тампа Бэй Баккэнирс».

Оцените
Поделитесь
Источник:
Оставили комментарии на форуме: 1
 • Так, великий ажіотаж свого часу викликала покупка Глейзером МЮ. Особливо обурив тамошніх фанів спосіб, яка була проведена оборудка. Левову частку грошей витрачених на купівлю Глейзер взяв у кредит і... повісив їх на сам клуб. Обуренню манкуніанців не було меж: на Траффорді жовто-зеленого стало більше, ніж червоного і навіть був створений Юнайтед оф Манчестер, клуб альтернативний МЮ.

  Але грамотна фінансова політика і, головне, титули, потрохи розігнали невдоволення. Глейзер зміцнював свій авторитет і ввів у раду директорів двох синів і доньку, котрі тепер, напевно, і будуть продовжувати його справу. Головне, що кардинально він нічого не ламав і заручився підтримкою сера Алекса Фергюсона.

  А Юнайтед оф Манчестер запитаєте ви... Команда, яка належить вболівальникам і фінансується ними ж (в статуті клубу передбачено відсутність реклами на лицевому боці футболок) грає зараз у сьомій лізі і цьогоріч мало не підвищилась в класі і не вийшла у Північну конференцію. Середня відвідуваність там - 2 000 глядачів.

  Важко простим людям сперечатись з олігархатом. Проти Модерн Футбол не попреш ) Але і сама спроба заслуговує пошани.

  0+ 0- 0
  +-
  Марче
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров