FootBoom ⚽ Турниры Чемпионат Англии "Борнмут" - "Манчестер Юнайтед": відеопрогноз Максима Гіленка
^

"Борнмут" - "Манчестер Юнайтед": відеопрогноз Максима Гіленка

2011

"Борнмут" - "Манчестер Юнайтед": відеопрогноз Максима Гіленка

Напередодні матчу 11-го туру англійської Прем'єр-ліги між "Борнмутом" та "Манчестер Юнайтед" тележурналіст, ведучий програми "Ліга чемпіонів. ONLINE" та коментатор телеканалів "Футбол 1"/"Футбол 2" Максим Гіленко дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей матч.

Зокрема, у своєму прогнозі Максим зазначив:

Команда Едді Хау дуже подобається через "тренерську руку" та наявність яскравих гравців в атаці. "Манчестер" останнім часом, незважаючи на кризу, здобуває очки, але до гри команди Моуріньо є запитання. В цьому матчі я передбачаю перемогу "Борнмуту", яка не стане для мене дуже сенсаційною.

Матч 11-го туру англійської Прем'єр-ліги між "Борнмутом" та "Манчестер Юнайтед" відбудеться у Борнмуті на стадіоні "Віталіті" 3 листопада о 14:30 за київським часом.

Ставка матчу
Чемпіонат Англії03.11.18 14:30
Борнмут"Борнмут" - "Манчестер Юнайтед": відеопрогноз Максима Гіленка - изображение 1 - Манчестер Юнайтед"Борнмут" - "Манчестер Юнайтед": відеопрогноз Максима Гіленка - изображение 2
Перемога - Борнмут
Коефіцієнт: 3.50

Читайте нас в мессенджерах

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме

Статьи

Все статьи
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения