Луис Суарес повторил чудесное воскрешение Алиева (Видео)

Луис Суарес повторил чудесное воскрешение Алиева (Видео)

236

Автор:


После очередного тура АПЛ в Англии смакуют не только победу «Ливерпуля», который остановился в шаге от чемпионства, но и эпизод с участием лидера команды Луиса Суареса. Во время матча с «Норвичем» уругвайский голеадор «Красных» оказался на газоне вследствие единоборства с защитником. Суарес схватился за ногу, и казалось, что он не сможет продолжить игру, настолько неподдельными выглядели его страдания. Но стоило партнеру Суареса перехватить мяч и возобновить атаку, как нападающий тут же подорвался с газона и, как ни в чем не бывало, побежал вперед.

Английские фанаты шутят, что это «воскрешение» стало возможным благодаря светлому празднику Пасха.

Как тут не вспомнить похожий эпизод с участием экс-полузащитника «Динамо» Александра Алиева.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 2
 • Якщо бути до кінця чесним, то він там дійсно по нозі добряче дістав. Побіг, скорше всього, на адреналіні (дуже вже заряджений на боротьбу в кожному матчі), а потім ще пару хвилин накульгував. Англ. коментатори теж спочатку поржали, але потім подивилися повтор і побачили, що там не така вже й симуляція. Скорше всього, він трішки переграв для того, щоб випросити жовтяк для суперника.

  Мене набагато більше розсмішила ситуація в першому таймі, коли Снодкрос дістав жовтяка. Він зрубав Аллена (?) на фланзі, але м'яч потрапив до Стерлінга, той прокинув на хід і вивалювався з центра поля разом із Суаресом на одного захисника. А суддя свиснув, бо підозрював, що травма серйозна і треба термінове втручання лікарів. Коли виявилося, що нічого страшного, Суарес почав судді "пихати", активно махаючи руками, що той зірвав атаку. Суддя просто відмахнувся, а Суарес ще дового "бухтів". Виглядало доволі смішно.

  0+ 0- 0
  +-
  Ingvar
 • не нравится мне Суарес

  0+ 0- 0
  +-
  Djibouti
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров