Главная Блоги Смотровая площадка Ветерани "Динамо" - Фан-клуб "Динамо" 3:2 (Відео)
^

Ветерани "Динамо" - Фан-клуб "Динамо" 3:2 (Відео)

2357

У манежі НТБ "Динамо" відбулася Матч пам'яті легенд "Динамо", в якому зустрілися легенди "Динамо" минулих років та збірна вболівальників клубу. Про це повідомляє офіційний сайт киян.

Поєдинок пройшов на зустрічних курсах і до останньої хвилини тримав у напрузі численних глядачів. У першому таймі рахунок відкрив Юрій Максимов, відразу після перерви Віталій Косовський подвоїв перевагу легенд. Але фани зібралися, показали характер і завдяки точним ударам Сергія Ястремського та Дмитра Кабачка зрівняли рахунок.

Розв'язка поєдинку настала за кілька хвилин до його закінчення - зіркові динамівці не розгубили своєї майстерності, відсвяткувавши перемогу 3:2 завдяки удару Максима Шацьких.