Як попливла "Волинь" або можливо справа не в грошах?

Як попливла "Волинь" або можливо справа не в грошах?

244
Як попливла "Волинь" або можливо справа не в грошах?
Фото - sovsport.ru

Текст про «Волинь» хотів написати ще за пару турів до того, як команда відверто попливла. Вона тільки починали плисти, але після кубкового матчу з «Дніпром» стало зрозуміло, що «волиняки» попливли. На обличчі Дем’яненка читалось, він не знав, що робити далі. Завжди активний під час гри він просто спостерігав.


Немає фінансування? Так попередньо писати хотів, ставлячи лучанам в приклад «Кривбас». Який так само без зарплати, на голих преміях суперників лігочемпіонівців жив. Здавалося б, чим Таран кращий за Дем’яненка? Такі порівняння недоречні, а десь навіть дилетантські. На мій погляд, головна відмінність цих клубів та ситуацій, з яких вони кардинально по-різному виходять, у легіонерах. Так-так, саме у них. «Волинь» після літньої трансферної компанії перестала бути кузнею молодих талантів. Приндета з Бабирем та Павловим більше на лавці, ніж у грі. Бікфалві, Суботич, Ілієв, Занєв, Ізворану, Савич, Стевич, Рамон, Овонікоко, Шумахер, Масло, Шиков, - всі ці хлопці приїхали сюди заробляти. І якщо, Сімініну та Пилипчуку важко закинути щось у відсутності мотивації, то на легіонерів це дуже сильно вплинуло. А, немає грошей? Тоді з нас не питайте.

В «Кривбасі» теж легіонерів вистачає. Проте вони трохи інші. Вже стали тут своїми. Навіть Бартуловича легіонером я вже не назву. Знайшов тут красуню дружуну. І за клуб переживає. Це і на полі і за його межами видно.

Тож задуматись нашим клубам потрібно, коли звозять легіонерів. Хоча де легіонери, там і нагода нагріти щось на трансферах. Але це вже тема для іншої розмови. Мене з одного боку здивувало, що після провалів Дем’яненко не робив гарячий розбір польотів з командою. А з іншого боку, все і так зрозуміло. Спробуй їх змотивуй. Пару турів тому, керівництво запропонувало тренеру підписати лист, в якому він бере для команди завдання за 7 останніх турів набрати 12 очок. Через невиконання його можуть «попросити». Здавалося б , не такий і важкий календар, все можна брати. Але він не погодився. І я його розумію. Це немов вам дають іноземний автомобіль, який має з точки «А» з важливим товаром прибути в пункт «Б». Автомобіль крутий, але колеса спущені, двигун барахлить, а головне пального на дорогу немає. Пропонують за свій кошт пальне купувати, можливо потім повернуть. І які шанси у вас нормально доїхати?


Для мене період Дем’яненка у «Волині» це час післяКварцянщини. Перше, що Васильович сказав «Профутбол»: «Вони мають думати, з під палки тут не вийде». Немов натякаючи на найвідомішу людину Луцька. В таких умовах безгрошів’я Дем’яненко напевне ще не працював. Це Кварцяний би грюкнув по столу, завів у роздягальню улюблену собаку і «волинка» побігла. З грошима і без них.

Іноді без грошей, команда грає краще ніж з ними. Не вірите? Це вже довів «Кривбас».

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 7
 • И что из этого следует? Всем командам ниже первой четверки не платить зарплату что ли? Чтоб не просто глаза горели а так ярко с примесью голодных огоньков?

  По тексту- кгам

  0+ 0- 0
  +-
 • улюблена собака "кварца-картопляного"?

  незнав чесно про такі події

  думав то лише у Павлова собака була ..

  :))

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • Жалкие отмазки. Насчет кг/ам +1

  0+ 0- 0
  +-
  Vantala
 • У таких команд як Волинь у всьому світі є своя "біологічна ніша" - знаходити кадри, обкатувати їх і чемпі чи ЛЄ і продавати топовим клубам набагато дорожче.

  Що дуже успішно робив Кварц і що дозволяло клубу час від часу трохи підрівнювати фінанси.

  Дьома ж тренер іншого "виду" - він тренер "результату", тобто замість готувати і продавати гравців він їх купує і ставить у склад.

  Тобто Дьма чисто затратний тренер, він повністю залежить від фінансування.

  Як тільки фінансування закінчилось - всьо. Нема нічого.

  При Кварцу в подібних умовах Волинь бувала, тоді керівництво дивилося в склад, знаходило там ТТ, Дєвіча, Папагуя, Шарпара і т.д. - продавало і якось грало далі.

  А нині у склад дивитись сенсу нема - там лише двоє ще зелених дублерів - Приндета та Павлов, ну може ще Сімінін підійшов би Дніпру чи Лопес.

  0+ 0- 0
  +-
  Mahno
 • Ответ на сообщение Папа Крымский -

  И что из этого следует? Всем командам ниже первой четверки не платить зарплату что ли? Чтоб не просто глаза горели а так ярко с примесью голодных огоньков?

  По тексту- кгам

  о, аццкий Папо, позволю-ка йа сибе слегонца тибя поправить :) Аффтар - нереально дерзкий пацантрэ, так шта, текст, может быть, и "кг", но нащщот "ам" - это, как минимум, преувеличение )

  0+ 0- 0
  +-
  denisska
 • детский лепет ниочем

  0+ 0- 0
  +-
  Steel
 • Ответ на сообщение denisska -

  о, аццкий Папо, позволю-ка йа сибе слегонца тибя поправить :) Аффтар - нереально дерзкий пацантрэ, так шта, текст, может быть, и "кг", но нащщот "ам" - это, как минимум, преувеличение )

  О акула пера, наверное заради джинсы и под к.э.н. закосишь не то что под ам ;-)))

  Как делишки, терминатор? :-)

  0+ 0- 0
  +-
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров