Чого не вистачає "Карпатам"?

Чого не вистачає "Карпатам"?

259

Коли після гри «Арсенал» - «Карпати» Ніколай Костов проходив повз флеш-зону по виразу його обличчя я розумів, що інтерв’ю не буде. Я на всяк випадок перепитав, але він просто розвів руками та вибачився. Мені важко уявити про , що думає тренер після такого матчу. Завжди здавалось, що наставнику дуже важко після поразок пояснювати причину невдач. Однак Володимир Безсонов, який завітав в останню неділю в редакцію «Профутболу», переконав у зворотньому: «Для тренера легше за все пояснювати чому не вийшло. Я вам зараз можу стільки причин розповісти». Напевне і Костов міг би говорити про незбалансований склад, необстріляну молодь, брак часу для побудови команди та низьку кваліфікацію футболістів. Та питання напевне не в цьому. На мій погляд, у «Карпат» на даному етапі є все для того аби не бовтатись біля провалля, а боротись за Європу.


Підбір виконавців? Кононов доводив, що ці хлопці можуть виходити у єврокубки. Команда безумовно змінилась. Нічого не стоїть на місці. Креативний Кенія, мобільний Штілич, пруткий Марсельньйо, жорсткий Даушвілі, досвідчений Худоб’як, світла голова Голодюка та емоції Кополовця. Чесно кажучи до цього туру додав би сюди Романа Мисака, але він , на жаль не найкраще враження склав у матчі з «Арсеналом». Також більшого чекаю від Олександра Гладкого, колись найдорожчого футболіста з українським паспортом у чемпіонаті.

Всім цим хлопцям просто не вистачає яєць. Безумовно я говорю про переносне значення. Можливо голосно та безапеляційно. Але у «Карпат» з цим реальні проблеми. «Карпати» завжди славились своїм духом. Сьогодні його немає. «Карпати» програли у Донецьку «Металургу» 0-4 і так само без яєць грали у Києві. Виключення матчі з «Шахтарем» та «Динамо». Після гри у мікс-зоні журналісти тільки й говорили, чи не подав Костов у відставку. Цього напевне багато хто чекав. Але я не був серед них. Я продовжую у нього вірити. Пам’ятаєте як ми дружно «знімали» Рамоса?

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме: 8
 • гравцям апсолютно-=-ПО -х

  ніякої поваги до вболівальників.

  гарно виступили в 50-річчя .

  0+ 0- 0
  +-
  ДЗЕНЯ
 • щодо яєць, то дуже влучно сказано. бо команда в цих матчах виглядала аморфним тілом з довільним пересуванням по полю. без жодної думки, домашні заготовки і ті провалили...

  але і з командою Кононова я б не порівнював. з тих гравців, що грали під його керівництвом, залишилися лише Богатінов, Мілошевіч, Ощипко, Худоб'як, Голодюк, Кополовець та Зеньов, в той час як покинули команду гравці далеко не останього плану: Федецький, Кожанов та Кузнецов... через команду встигло пройти вже чимало інших гравців, змінилися тренера, тому вже все не те, що було раніше...

  0+ 0- 0
  +-
  ihor182
 • Поржал:)))

  0+ 0- 0
  +-
  Романыч
 • "мобільний Штілич" - одного цього вистарчає, щоб зрозуміти рівень статті і уявити скільки часу і роздумів знадобилось автору для її написання.

  0+ 0- 0
  +-
  Марче
 • "по виразу його обличчя я розумів, що інтерв’ю не буде" - 5000 грн штрафа, в срочном порядке:)

  0+ 0- 0
  +-
  Аджоев Гурам
 • Денег не хватает Карпатам, вот и сливают по-тихоньку игры.

  0+ 0- 0
  +-
  Некто
 • А я думаю, что КЛ не хватает времени времени и соответствующей комплектации. Костову нужно подкинуть финансов и дать время. Игра-то у КЛ очень даже не плоха. Есть отдельные негативные моменты... Удачи КЛ!

  0+ 0- 0
  +-
  Leo
 • ПОдбор игроков: Роман вы не обратили внимание, что вписали в список одних ПОЛУЗАЩИТНИКОВ?)))) Ни одного заща! Тем более ни одного напа! Почему? Потому что НЕКОГО, а значит в еврокубки с таким-то составом...

  0+ 0- 0
  +-
  Mehmet Aurelio
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров