Про вчинок Бабаєва та чесне суддівство

Про вчинок Бабаєва та чесне суддівство

295

Я не хочу виправдовувати поведінку Бабаєва, але можу зрозуміти його емоції після гри з донецьким «Металургом». З досвіду спілкування з ним, можу сказати, що нормальний мужик – президент «Ворскли». Завжди руку подасть, в інтерв’ю не відмовить. За ним ніколи не спостерігав якихось наполеонівських замашок. Ніколи б не спрогнозував, що він так поводитиме. Але напевне можу зрозуміти його. Коли в клуб, яким ти керуєш вкладаються мільйони, а потім ти розумієш, що всю роботу (результат гри) може нівелювати рішення арбітра… Не хотілося б давати однозначну оцінку голу, чи як Казарян хапав за руку Непогодова. Так само можна сперечатись про вплив арбітра на поєдинок – наскільки його рішення можуть змінювати результат. Це ж не бокс. Хтось згадає, як наших Отаманів у Казахстані загнали. А ви кажете, Жабченко?!
Все було б нічого, якби Бабаєв не був одним з членів Виконкому Федерації. Можливо тому, рішення КДК перенесли на тиждень. Не здивуюсь, якщо Жабченко перепише протокол. І виявиться, що ніхто нікого й не чіпав, а просто люб’язно запросив до роздягальні. Наш футбол – справа закрита. І чим більше про нього дізнаєшся, тим більше розумієш, що він зовсім не для вболівальників. Але ж ми не про це.


Арбітр як і тренер, селекціонер, чи коментатор може помилятись. Але нашим арбітрам ніхто не вірить. Нещодавно колега, Володимир Крамар, сюжет цьому присвятив. Кожен, хто працює поруч з клубами, зможе розповісти багато цікавого. Тим паче президент клуба. Вся Полтава – і футболісти, і вболівальники після гри «гнали» на Жабченка та його команду. А ви уявіть, якби після кожного проблемного для суддівства матчу «Дніпра» навесні Стеценко вів таку «бесіду» з арбітром. Ви уявляєте що б це було? Вирішити суддівську проблему можуть тільки власники клубів, домовившись між собою НЕ працювати з арбітрами.


Бабаєв, можливо, шкодує через свій вчинок. Це, ніби з кимось побився, вас забрали до міліції, а потім розумієш, що міг просто пройти повз. Хоча іноді пройти повз – не можна. Справа не в одному арбітрі Жабченку, а в цілій системі, з якою або працюєш, або вона працює проти тебе. Цього разу система була проти «Ворскли», хоча бувало у Полтаві траплялись і зворотні приклади. Можливо, Бабаєв про них не знав. Навіть анекдот є на цю тему. Дзвонить арбітр своєму куратору (прізвище називати не буду, але воно не італійське): «Команда «Х» пропонує 40 тисяч, а команда «У» - 50. Що робити?» Відповідь куратора: «Бери гроші і суди чесно».

Оцените
Поделитесь
Прогнозы
Перейти ко всем прогнозам
Оставили комментарии на форуме: 3
 • Ни о чем...Игорь и Григорий Суркисы уже себе лбы разбили на этой утопической идее договорится с владельцами клубов. Владельцы Шахтера соглашаются что это нехорошо работать с судьями, но продолжают этим заниматься, чего стоит только случай с Дамиром, а теперь и владельцы Металлиста этим занялись, благо позволяет положение этих персон...Так что договориться это фантастический способ, а реалистический способ - прилетят инопланетяне и наведут порядок. Вот, как то так...

  0+ 0- 0
  +-
  СТАРЫЙ
 • Ответ на сообщение СТАРЫЙ -

  Ни о чем...Игорь и Григорий Суркисы уже себе лбы разбили на этой утопической идее договорится с владельцами клубов. Владельцы Шахтера соглашаются что это нехорошо работать с судьями, но продолжают этим заниматься, чего стоит только случай с Дамиром, а теперь и владельцы Металлиста этим занялись, благо позволяет положение этих персон...Так что договориться это фантастический способ, а реалистический способ - прилетят инопланетяне и наведут порядок. Вот, как то так...

  "Игорь и Григорий Суркисы уже себе лбы разбили на этой утопической идее договорится с владельцами клубов"

  Иииииииии... прям обнять і плакать ))))))))

  Кому кому, а не цим двом шлеперам про суддів заїкатись. Чого ж вони добрий десяток років ні з ким з власників не домовлялися?

  0+ 0- 0
  +-
  Axelk
 • Ответ на сообщение Axelk -

  "Игорь и Григорий Суркисы уже себе лбы разбили на этой утопической идее договорится с владельцами клубов"

  Иииииииии... прям обнять і плакать ))))))))

  Кому кому, а не цим двом шлеперам про суддів заїкатись. Чого ж вони добрий десяток років ні з ким з власників не домовлялися?

  Можете обнять и заплакать..

  Но факты такие - только Суркисы в открытую предлагали сесть за стол переговоров и решить проблему судейства на уровне президентов и не вчера, а уже лет пять назад. Так что ваш сарказм по меньшей мере неуместен.

  0+ 0- 0
  +-
  СТАРЫЙ
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Рейтинг Букмекеров