Увага! Увага!

Увага! Увага!

322

Увага! Увага! Увага! Говорить і показує….Роман Бебех. Як правило замість свого імені ставлю назву міста з якого веду репортажі і так починаю. Представлюсь, адже це дебютний запис. Працюю у програмі «Профутбол» на телеканалі «2+2», там же й коментую футбол. Вести блог, щось нове для мене. Готуючи матеріал для нашої щотижневої програми багато речей просто не влазять у ефір. Часто нам закидають, а чому ви про Петра Петровича Тракториста не згадали? (до речі ППТ це умовне позначення нашого глядача, його відкрив Костянтин Андріюк – прим. Автора) Чому про «Темп» із Шепетівки забули? Чого про європейський футбол нічого не було? Уявіть собі, таку програму. Розтягнеться ця гумка, як Москва. А якраз у блозі має знайтись місце для того, що оминули, або ж навпаки - розширити тему. Буває зробиш сюжет, а багатенько закулісних моментів було. І як про них не сказати? А скільки емоцій та думок? Цим і збираюсь ділитись.

По можливості писатиму про телевізійну кухню. Цікавитимусь у вас: «За що так безжально критикують українських коментаторів?» FootBoom зацікавив мене як новий проект, з дуже великими перспективами. Насправді останнє речення списане з шаблону, які інтерв’ю не треба давати нашим футболістам. Якраз старатимусь перевірити наших героїв на можливість давати нестереотипні інтерв’ю (це вже почав робити Дмитро Поворознюк) та висловлювати свої думки з приводу «відритого» українського футболу. Чому закритого?

Мене дуже зачепила історія з капітаном «дубля» «Шахтаря» Олександром Нойком. Інтерв’ю мало великий резонанс. Хоча футболіст не розповів і десятої частини своєї історії. Сам генеральний директор «гірників» заявив, мовляв, не міг наш гравець таке сказати. На перший погляд, проста ситуація. Думаю, може про це у блог написати? Молоді футболісти вкрай «забуріли». Ще в Прем’єр-лізі не дебютував, а вже починає за гроші говорити. Однак все не так просто. Сюжет достойний зняти серію для «Сімейних драм». Переповідати чи ні - вирішувати хлопцю, якого за зовнішню схожість називають Халком. Подробиці можуть бути відомі з поверненням в ефір «Профутболу» 17 лютого, або коли сам Нойок залишить базу «Кірша». Повірте мені, історія неодмінно варта уваги. Але наш футбол такий, що про таке можна говорити тільки в кулуарах.

Оцените
Поделитесь
Оставили комментарии на форуме:13
 • Самый дерзкий комментатор, анонсер и флеш-интервьюер УПЛ прямо сейчас! Жги, Роман, пожалуйста, еще и как можно чаще!

  0+ 0- 0
  +-
  denisska
 • ну-с... С начинанием! Будем почитывать)))

  0+ 0- 0
  +-
  prav_ad
 • Чомусь впевнений, що далі буде цікаво)

  Але мушу й ложку дьогтю додати - перед публікацією давайте текст редактору. Бо ТВ - це одна справа, а паперовий формат - геть інша. Пунктуаційних помилок все-таки забагато в цьому дописі...

  А загалом - з футбумівським почином, Романе!

  0+ 0- 0
  +-
  Дядя Міша
 • Если начинать с наезда на "Шахтер", то мог и не говорить , что на "2+2" работаешь.

  0+ 0- 0
  +-
  игорь38
 • Ну, добре. Але все ж таки "акулі пера" не пристало вживати "класичні" обороти кшталту "подъезжая к перрону с меня слетела шляпа", причому навіть без коми.

  Втім, я розумію: блог - це власне бачення, там усе можна ;)

  0+ 0- 0
  +-
  Фалько
 • Неблагодарное это дело. За ошибки в эфире заклюют, а они будут, без них невозможно.

  0+ 0- 0
  +-
  chila
 • Ответ на сообщениеchila -

  Неблагодарное это дело. За ошибки в эфире заклюют, а они будут, без них невозможно.

  Волков бояться, в лес не ходить. Конечно, будет и критика - каждый из нас прошел и продолжает проходить через это. Но зато, когда материал получается удачным, и в комментариях встречаются положительные отзывы, понимаешь, все это было не зря. Надеюсь, Рома часто будет испытывать похожие чувства.

  0+ 0- 0
  +-
 • С почином!

  0+ 0- 0
  +-
  Dominator
 • Роман, а вы работаете "за бабло" же, верно? Скока стоит заказная статья у Вас супротив ШД/ДК/МХ, про Днепр не спрашиваю - вижу на кком канале работаете :)

  0+ 0- 0
  +-
  Мышка
 • Ответ на сообщениеМышка -

  Роман, а вы работаете "за бабло" же, верно? Скока стоит заказная статья у Вас супротив ШД/ДК/МХ, про Днепр не спрашиваю - вижу на кком канале работаете :)

  У Мармазова спроси, он все расценки знает... ))

  0+ 0- 0
  +-
  Subudai (Киев)
 • Ответ на сообщениеSubudai (Киев) -

  У Мармазова спроси, он все расценки знает... ))

  та сиди ты тиха - не спугни! :))))

  0+ 0- 0
  +-
  Мышка
 • Ответ на сообщениеМышка -

  та сиди ты тиха - не спугни! :))))

  Под Кибальчиша работаешь, главную тайну буржуинов выведать хочешь... )))

  0+ 0- 0
  +-
  Subudai (Киев)
 • Для чого заводити розмову про Нойока якщо не писати усе? Для чого ця таємничність?

  0+ 0- 0
  +-
  13/0303
 • Оставить комментарий на форуме Обновить

  Букмекер месяца
  Рейтинг Букмекеров