В’ячеслав Заховайло: "Мальме" грає у щось середнє між футболом і регбі"
^

В’ячеслав Заховайло: "Мальме" грає у щось середнє між футболом і регбі"

629

В’ячеслав Заховайло: "Мальме" грає у щось середнє між футболом і регбі"
xsport

Менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч "Динамо" Київ — "Мальме" у 1-му турі групового етапу Ліги Європи.

- Бачив "Мальме" у дії. Це команда рівня "Карпат", якщо брати українські клуби. І те, мабуть, львів’яни мають цікавий вигляд. Шведи грають у щось середнє між футболом і регбі. Якщо вже програвати такому супернику в Києві, то вже навіть не знаю, що далі буде.

Думаю, що Ігор Михайлович Суркіс уже штрафує футболістів за серії без перемог. Якщо буде сьомий матч ганьби поспіль, то гравці відчують серйозний удар по своїй кишені. Коли мова заходить про гроші, знаючи "теплу ванну" в "Динамо", це додасть їм мотивації.

Думаю, що "Динамо" виграє. До того ж з різницею в два м’ячі.

Не думаю, що на гру вплине той факт, що в Швеції сезон завершується, а в Україні лише набирає оберти. В принципі, чемпіонат стартував два місяці тому, тож футболісти готові. На цю тему навіть говорити не треба. Команди входять в ігровий тонус перші кілька матчів, а позаду вже сім поєдинків.

Клубний шведський футбол дещо пробуксовує. Навіть не знаю, яке місце він займає в рейтингу УЄФА. "Динамо" просто зобов’язане кров’ю та потом змити непорозуміння, яке виникло в чемпіонаті. Якщо цього не буде, гравці дуже довго не побачать зарплату, - приводить слова Заховайла "РБ".

Ставка матча
.
Мальме
Динамо Киев
Мальме
Мальме
19:55
Лига Европы - 19 августа 2019
.Ставка с бонусом 25$
Фора Динамо Киев -1.5
.
В’ячеслав Заховайло: "Мальме" грає у щось середнє між футболом і регбі" - изображение 3
Фора Динамо Киев -1.5
3.35
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме