Україна — Нігерія: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла
^

Україна — Нігерія: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла

1068

Україна — Нігерія: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла
xsport

Відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на товариський матч збірних Україна — Нігерія, який відбудеться сьогодні, на "Дніпро-Арені", початок – о 21.30. На думку експерта, команда Шевченка переможе.

- В Україні буде завдання зіграти в хороший футбол, на позитивний результат. Нігерія – серйозний суперник, одна з найсильніших команд Африки, до того ж з кваліфікованим підбором виконавців. Українцям не буде солодко.

Зважаючи, що матч відбудеться в Європі, більшість нігерійських зірок візьме участь у матчі. Шевченко сказав, що буде ротація та водночас збалансований склад. Думаю, що через цей перехід зі штучного покриття на натуральне поле тренерський штаб побереже деяких лідерів. Наприклад, Ярмоленка, який лише оговтався після травми, немає сенсу перевантажувати Андрія.

Мабуть, свій шанс отримає Циганков, вийдуть бразильці Марсло і Мораєс. Прогнозую, що вийде Коноплянка. Євген був три місяці без тренувань і зборів, гадаю, що в Дніпрі йому дадуть 45 хвилин ігрового часу.

За духом гри Україна повинна домінувати на полі. Замін буде багато. Якщо щось піде не за планом, можна буде підсилити потенціал лавкою запасних. На хвилі перемог збірна повинна зіграти з настроєм і перемогти.

В Україні є своє обличчя і почерк. Вважаю, що тренерський штаб не буде пробувати щось нове, а намагатиметься відточити свій стиль. Ще є над чим працювати. Навіть зустріч з Литвою показала, що є питання щодо захисту. Була навіть ситуація, коли П’ятову доводилося рятувати команду після дитячих помилок в обороні.

Бачу, що треба покращити гру у фазі переходу з атаки в захист. Не завжди це виходить компактно після обрізок у центрі поля. Впевнений, що команда зробить роботу над помилками, - цитує Заховайла РБ.

Ставка матча
Товарищеские матчи10.09.19 21:30
УкраинаУкраїна — Нігерія: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла - изображение 1 - НигерияУкраїна — Нігерія: прогноз і ставка В’ячеслава Заховайла - изображение 2
Победа - Украина
Коэффициент: 1.71

Читайте также: Україна — Нігерія: прогноз і ставка Ігоря Циганика

Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме