Україна — Нігерія: прогноз і ставка Ігоря Циганика
^

Україна — Нігерія: прогноз і ставка Ігоря Циганика

1184

Україна — Нігерія: прогноз і ставка Ігоря Циганика

Відомий журналіст Ігор Циганик зробив прогноз на товариський матч збірних. У Дніпрі на стадіоні "Дніпро-Арена" зустрінуться національні команди України та Нігерії.

- Я думаю, що буде серйозна ротація. Немає сенсу використовувати тих гравців, які грали в Литві та мають постійну ігрову практику в збірній. Їх особливо не потрібно перевіряти. Через те гадаю, що Шевченко використає практично всіх футболістів, яких викликав на збір. Не можу передбачити, яких футболістів замінять, але чекаю на серйозну ротацію.

З приводу Нігерії можу сказати, що це дуже силова команда, призер Кубка африканських націй. У принципі, футболісти суперника достатньо кваліфіковані. Думаю, що для збірної України найголовніше буде зберегти той малюнок гри, який був у попередніх матчах.

Ризикну припустити, що обидві команди заб’ють, зустріч завершиться внічию, а рахунок буде 1:1. Прогнозую, що той гол заб’є Євген Коноплянка.

Результат у цьому матчі не такий суттєвий. Важливіше дати зіграти тим гравцям, які не мали ігрової практики, та перевірити їх, чи можуть вони витримати ті вимоги, які ставить перед командою Шевченко.

Усі мають розуміти, що це товариський поєдинок. У Дніпрі будуть активно підтримувати збірну. Це буде вагомим фактором для хлопців. Утім, для тренера такі матчі – насамперед можливість перевірити всіх футболістів, дати їм відчути себе частиною збірної. Команда може виграти або програти, але України ніколи не втрачає свого обличчя, - приводить слова Циганика РБ.

Ставка матчу
Товариський матч10.09.19 21:30
УкраїнаУкраїна — Нігерія: прогноз і ставка Ігоря Циганика - изображение 1 - НігеріяУкраїна — Нігерія: прогноз і ставка Ігоря Циганика - изображение 2
Обидві заб'ют - Так
Коефіцієнт: 2.18
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме