"Еспаньол" - "Зоря": прогноз і ставка Олексія Андронова
^

"Еспаньол" - "Зоря": прогноз і ставка Олексія Андронова

1356
"Еспаньол" - "Зоря": прогноз і ставка Олексія Андронова
Фото - Dynamo.kiev.ua

Популярний коментатор телеканалу Viasat Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини, Іспанії та Англії, зробив прогноз на матч "Еспаньол" – "Зоря" в раунді плей-оф кваліфікації Ліги Європи сезону-2019/20. Перша зустріч відбудеться в четвер, 22 серпня, на стадіоні "Корнелья Ель-Прат" в Барселоні. Наш експерт в майбутньому матчі ставить на те, що господарі легко виграють.

- "Зорю" я вже багато разів бачив в цьому сезоні. І поки що під керівництвом нового тренера Віктора Скрипника вона не знайшла стабільності. Ті обриси, які тренер хоче бачити, проступають пунктиром, фрагментами. Думаю, ще місяця півтора-два потрібно Скрипнику, щоб сформувати свою "Зорю".

Суперник в українського клубу дуже важкий, особливо для цієї стадії. Перший матч на виїзді. Не думаю, що він вийде успішним. Мені здається, "Еспаньол" зараз сильніший. І він прекрасно розуміє, що треба здобути гарний результат вдома, тому що для іспанців виїзд на Україну – далекий і незрозумілий.

Виберу ставку на перемогу "Еспаньйола" з форою (-1,5) з коефіцієнтом 1,78.

Ставка матча
Лига Европы22.08.19 22:00
Эспаньол Барселона"Еспаньол" - "Зоря": прогноз і ставка Олексія Андронова - изображение 1 - Заря Луганск"Еспаньол" - "Зоря": прогноз і ставка Олексія Андронова - изображение 2
Фора Эспаньол Барселона -1.5
Коэффициент: 1.81
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме