Бразилія - Венесуела: відеопрогноз Роберто Моралеса
^

Бразилія - Венесуела: відеопрогноз Роберто Моралеса

1091

Бразилія - Венесуела: відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні матчу 2-го туру Копа Америка-2019 між національними збірними Бразилії та Венесуели відомий тележурналіст Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

В першому поєдинку Бразилія розгромила Болівію - 3:0. Здавалося б, що Болівія, що Венесуела - аутсайдери, але наскільки ж вони зараз різні! Венесуела в будь-якому матчі може відібрати у фаворита очки. Це достатньо незручна команда... Радати ставити на перемогу Бразилії дуже банально. Чи буде розгром? Дуже не впевнений. Тому вважаю, що в цьому матчі Бразилія, швидше за все, знову не пропустить. Це дещо ризикована ставка, тому є ще одна - "Бразилія виграє в обох таймах - ні". Думаю, що як мінімум в одному з таймів Венесуела створить проблеми господарям турніру.

Матч 2-го туру Копа Америка-2019 між національними збірними Бразилії та Венесуели відбудеться у Салвадорі на стадіоні "Фонте Нова" 19 червня о 03:30 за київським часом.

Ставка матчу
Копа Америка19.06.19 3:30
БразиліяБразилія - Венесуела: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - ВенесуелаБразилія - Венесуела: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Бразилія виграє в обох таймах - ні
Коефіцієнт: 1.64
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме