Японія - Чилі: відеопрогноз Роберто Моралеса
^

Японія - Чилі: відеопрогноз Роберто Моралеса

1169

Японія - Чилі: відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні матчу 1-го туру Копа Америка-2019 між національними збірними Японії та Чилі відомий тележурналіст Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

Треба забувати, що збірна Чилі виграла два останні турніри Копа Америка. Великі досягнення покоління треба забути, зараз головну роль будуть відігравати недоліки. Провал у кваліфікації до чемпіонату світу більш показовий. Тому буду відштовхуватися від збірної Японії, яка має нового тренера. На Копа Америка він везе молодий і амбітний склад, Японія може багатьом попсувати нерви. Вважаю, що вони обов'язково заб'ють у цьому поєдинку, і навіть якщо Японія у підсумку програє, то зробить це не більш ніж в один м'яч.

Матч 1-го туру Копа Америка-2019 між національними збірними Японії та Чилі відбудеться у Сан-Паулу на стадіоні "Морумбі" 18 червня о 02:00 за київським часом.

Ставка матчу
Копа Америка18.06.19 2:00
ЯпоніяЯпонія - Чилі: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - ЧиліЯпонія - Чилі: відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Японія заб'є
Коефіцієнт: 2.18
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме