Португалія – Україна: прогноз В’ячеслава Заховайла
^

Португалія – Україна: прогноз В’ячеслава Заховайла

2054

Португалія – Україна: прогноз В’ячеслава Заховайла
xsport

Відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло склав прогноз на матч Португалія – Україна у першому турі кваліфікації чемпіонату Європи-2020.

- Шанси в нас примарні, може здатися на перший погляд. Утім, наскільки пам’ятаю, Португалія завжди невпевнено починає відбіркові кампанії на великі турніри. Минулого разу була несподівана поразка від швейцарів у першому турі кваліфікації до чемпіонату світу (0:2).

Те, що повернувся Роналду, – для Португалії це зіграє позитивну роль. Він бог і кумир усієї країни.

На сьогодні важко говорити про готовність нашої збірної, тому що ми її давно не бачили в справі. Не знаю, чи послабить команду відсутність Ракицького, але не посилить це точно.

В атаці неочікувано в нас з’явився Мораєс, навколо якого виникло чимало дискусій. Якщо подивитися з прагматичної точки зору, бразилець може допомогти нашій збірній в цьому відборі на чемпіонат Європи. Не вважаю, що він забирає місце в українця, тому що він уже сам українець. Він псевдопатріотизму потрібно відходити, тому що це – кам’яний вік. Подивіться на чемпіонів світу французів, на англійців і на всі європейські збірні. В Європі ніхто не виокремлює людей за кольором шкіри та національністю, зате в Україні це модно.

Мені бачиться, що наша збірна зачепиться за позитивний результат. У Португалії можуть бути проблеми. Хочу ризикнути та поставити на нічний підсумок. Це виправданий ризик, адже коефіцієнт солідний, - приводить слова Заховайло "Рейтинг Букмекерів".

Регистрация в Пари-Матч с бонусом 25 $

Ставка матчу
Відбір до Євро-202022.03.19 21:45
ПортугаліяПортугалія – Україна: прогноз В’ячеслава Заховайла - изображение 1 - УкраїнаПортугалія – Україна: прогноз В’ячеслава Заховайла - изображение 2
Нічия
Коефіцієнт: 4.60
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме