"Реал" - "Аякс": відеопрогноз Роберто Моралеса
^

"Реал" - "Аякс": відеопрогноз Роберто Моралеса

1745

"Реал" - "Аякс": відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні матчу-відповіді 1/8-ї фіналу Ліги чемпіонів між мадридським "Реалом" та амстердамським "Аяксом" відомий тележурналіст Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

Два останніх матчі на "Бернабеу" принесли "Реалу" велетенські розчарування - 0:3 та 0:1 від "Барселони". Це страшенний удар по гідності мадридців. Проте ніхто не виключає того, що команда зможе добре зіграти проти "Аяксу". Ніколи не повірю, що "Реал" в третьому матчі поспіль не заб'є, тож одна з моїх ставок - "Обидві заб'ють". Цілком вірогідно призначення пенальті, бо матч обіцяє бути нервовим. Ближче до матчу треба буде подивитися на тотал кутових. Якщо він не буде заниженим, то я б поставил на "тотал менше".

Матч-відповідь 1/8-ї фіналу Ліги чемпіонів між мадридським "Реалом" та амстердамським "Аяксом" відбудеться у Мадриді на стадіоні "Сантьяго Бернабеу" 5 березня о 22:00 за київським часом.

Ставка матчу
Ліга чемпіонів05.03.19 22:00
Реал Мадрид"Реал" - "Аякс": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Аякс Амстердам"Реал" - "Аякс": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Обидві заб'ють - Так
Коефіцієнт: 1.42
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме