"Атлетіко" - "Ювентус": відеопрогноз Роберто Моралеса
^

"Атлетіко" - "Ювентус": відеопрогноз Роберто Моралеса

1299

"Атлетіко" - "Ювентус": відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між мадридським "Атлетіко" та туринським "Ювентусом" відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

В останньому поединку чемпіонату "Атлетіко" зіграв за принципом "Є Облак та Грізманн - всі інші неважливі". Виявилося, що двоє футболістів теж можуть давати результат. Вважаю, що в матчі з "Ювентусом" мадридці не зможуть бути цілісними, тому ставлю на те, що гості не програють. Результативність поєдинку прогнозувати не буду, бо це буде зрозуміло лише після того, як почнеться матч і будуть зіграні перші його хвилини.

Перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між мадридським "Атлетіко" та туринським "Ювентусом" відбудеться у Мадриді на стадіоні "Ванда Метрополітано" 20 лютого о 22:00 за київським часом.

Ставка матчу
Ліга чемпіонів20.02.19 22:00
Атлетіко Мадрид"Атлетіко" - "Ювентус": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Ювентус Турин"Атлетіко" - "Ювентус": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
"Ювентус" переможе або зіграє внічию (Х2)
Коефіцієнт: 1.47
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме