"Тоттенхем" - "Боруссія" (Д): відеопрогноз Роберто Моралеса
^

"Тоттенхем" - "Боруссія" (Д): відеопрогноз Роберто Моралеса

1973

"Тоттенхем" - "Боруссія" (Д): відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між лондонським "Тоттенхемом" та дортмундською "Боруссією" відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

"Боруссію" зараз модно любити - і є за що. В атакувальному футболі вона перевершила в Німеччині "Баварію", що вже є прекрасним досягненням. "Шпорам" в Англії нелегко - залишаються кадрові проблеми, але я ставлю на глобальний успіх саме лондонців. Вважаю їхню гру більш збалансованою, більш збудованою. Дортмунд радує око, але водночас є авантюристом... А в цьому матчі швидше за все, обидві заб'ють.

Перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між лондонським "Тоттенхемом" та дортмундською "Боруссією" відбудеться у Лондоні на стадіоні "Уемблі" 13 лютого о 22:00 за київським часом.

Ставка матчу
Ліга чемпіонів13.02.19 22:00
Тоттенхем Лондон"Тоттенхем" - "Боруссія" (Д): відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Боруссія Дортмунд"Тоттенхем" - "Боруссія" (Д): відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Обидві заб'ють - Так
Коефіцієнт: 1.64
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме