"Вільярреал" - "Еспаньол": відеопрогноз Роберто Моралеса
^

"Вільярреал" - "Еспаньол": відеопрогноз Роберто Моралеса

1460

"Вільярреал" - "Еспаньол": відеопрогноз Роберто Моралеса

Напередодні матчу 22-го туру чемпіонату Іспанії між "Вільярреалом" та барселонським "Еспаньолом" відомий тележурналіст, коментатор каналів "Футбол 1" / "Футбол 2" Роберто Моралес дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей поєдинок.

Зокрема, у своєму прогнозі Роберто зазначив:

В цьому матчі, як на мене, є очевидний фаворит. "Вільярреал" зараз у зоні вильоту і наразі незрозуміло, чи зможе команда врятуватися. У неї купа проблем, але, незважаючи на це, я вважаю "Вільярреал" фаворитом. Ефект нового наставника залишається і може спрацювати. Плюс "Еспаньол" зіграв у середу проти "Бетісу" матч Копа дель Рей, витративши багато сил. Тож господарів можна брати з форою "0", але й у чисту перемогу можна повірити. Навіть - з форою "-1"!

Матч 22-го туру чемпіонату Іспанії між "Вільярреалом" та барселонським "Еспаньолом" відбудеться у Вільярреалі на стадіоні "Кераміка" 2 лютого о 13:00 за київським часом.

Ставка матчу
Чемпіонат Іспанії03.02.19 13:00
Вільярреал"Вільярреал" - "Еспаньол": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 1 - Еспаньол Барселона"Вільярреал" - "Еспаньол": відеопрогноз Роберто Моралеса - изображение 2
Перемога - Вільярреал
Коефіцієнт: 1.84
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме