"Лаціо" - "Сампдорія": відеопрогноз Максима Гіленка
^

"Лаціо" - "Сампдорія": відеопрогноз Максима Гіленка

911

"Лаціо" - "Сампдорія": відеопрогноз Максима Гіленка

Напередодні матчу 15-го туру чемпіонату Італії між римським "Лаціо" та генуезькою "Сампдорією" тележурналіст, ведучий програми "Check-In" та коментатор телеканалів "Футбол 1"/"Футбол 2" Максим Гіленко дав футбольному порталу FootBoom ексклюзивний прогноз на цей матч.

Зокрема, у своєму прогнозі Максим зазначив:

У виступі "Лаціо" в цьому сезоні спостерігається така тенденція: команда Індзагі практично завжди набирає три пункти у домашніх матчах із суперниками нижчими класом, але поступається грандам. За цією логікою я очікую перемоги римлян, та й просто вже час їм здобути три очки. До того ж "Сампдорія" посеред тижня мала додаткове навантаження у вигляді Кубку. Коефіцієнт на перемогу господарів доволі низький, зате цей прогноз повинен легко зайти.

Матч 15-го туру чемпіонату Італії між римським "Лаціо" та генуезькою "Сампдорією" відбудеться у Римі на стадіоні "Олімпіко" 8 грудня о 21:30 за київським часом.

Ставка матчу
Чемпіонат Італії08.12.18 21:30
Лаціо Рим"Лаціо" - "Сампдорія": відеопрогноз Максима Гіленка - изображение 1 - Сампдорія Генуя"Лаціо" - "Сампдорія": відеопрогноз Максима Гіленка - изображение 2
Перемога - Лаціо Рим
Коефіцієнт: 1.42
Оцените
Поделитесь

Оставили комментарии на форуме: loading


Оставить комментарий на форуме