Главная Ставки Ставки Париматч В’ячеслав Заховайло: "Вболівальники збірну України в сідниці цілували, а зараз знищують"
^

В’ячеслав Заховайло: "Вболівальники збірну України в сідниці цілували, а зараз знищують"

1500

В’ячеслав Заховайло: "Вболівальники збірну України в сідниці цілували, а зараз знищують"
Фото - facebook.com

Відомий футбольний менеджер та агент В’ячеслав Заховайло зробив прогноз на товариський матч між збірними Туреччини та України.

- Усі побачили український менталітет футболістів. Наші грають як на тренуваннях, коли немає турнірного значення. Особливо здивували досвідчені виконавців. Грали "для апетитику" і було байдуже на результат. Прикрість у тому, що напередодні матчу всі говорили, що вийдуть на гру з мотивацією та бажанням. Виявилося, що це були лише розмови для преси. Краще б мовчали…

Розчарування немає. Зрозумів, що в три захисники збірна України ще не готова грати. Ціла група футболістів зіграла нижче свого рівня. Вони підсвідомо себе берегли. Завдання виконали, мали право.

Найбільше вразила реакція українських уболівальників. Від оцих коментарів вуха зів’яли. Раніше в сідниці цілували, а зараз знищують. Не можна так хейтити свою збірну!

Шевченко випустив чимало молоді проти Словаччини. Думаю, проти Туреччини буде ще більше. Можливо, Шапаренка випустять у стартовому складі. Шевченко заслужив на час і простір для нової тактики. Нехай експериментує, заважати не варто. Люди, які розбираюся у футболі, не стануть критикувати головного тренера за такі рішення.

Туреччина – міцний суперник. Зважаючи, що турки грають вдома, а в України продовжаться експерименти, схоже на те, що господарі поля мають виграти. Ми наївно думали, що наша збірна може зіграти розкуто, коли немає турнірного значення. Проте зараз, після поразки в одні ворота словакам, оптимізму зменшилося. Картина проти Словаччини може знову повторитися, якщо бути щирим, - сказав Заховайло РБ.

Регистрация в Пари-Матч с бонусом 25 $

. Главные новости футбола в Viber viber background
Читать
. Главные новости футбола в Telegram telegram-background
Читать
Оцените
Поделитесь

Статьи

Все статьи
Оставили комментарии на форуме: loading
Оставить комментарий на форуме
Здравствуйте!
Мы заметили что вы используете блокировщик рекламы. Очень просим отключить его для footboom.com Реклама основной источник дохода для нас. Без нее мы не сможем оплатить работу журналистов.
Добавить в исключения